2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آره طب سنتی درمان داره 

بیشتر مشکلات روحی بخاطر غلبه سودا تو بدن هستش

تو پاییزم اگه رعایت نکنی بدتر غمگین میشی

درمانشم بستگی به میزان غلبه سودا هستش یکی میبینی دو سه ماه یکی شیش ماه یکی یه سال

تو نت بزن عوارض غلبه سودا در مغز

چه علایمی داری؟؟؟فقط،گرفته و بی حالی یا سردرد های طولانی داری و نمیتونی گریه کنی

انقدر گریه میکنم ک حس میکنم سرمو گذاشتن تو ی چیزی فشار میدن

بیشتر۴ ساعت فقط گریه میکنم و بازم حس میکنم خالی نشدم

فکرای بدی میزنه به سرم از خودم میترسم چون سابقه خوبی ندارم 

حس میکنم همه. دنیامو از دست دادم و دیگه نمیتونم جبران کنم چیزیو

2714
انقدر گریه میکنم ک حس میکنم سرمو گذاشتن تو ی چیزی فشار میدن بیشتر۴ ساعت فقط گریه میکنم و بازم حس می ...

عزیزم این حالتای اولیه ای با یه دوره قرص و مشاوره حل میشه،،من مامانبزرگم افسردگی شدید داشت ب حدی ک اصلا نمیتونست گریه کنه همیشه سردرد و بدن درد داشت حرف نمیزد ،،دکتر گفت افسردگی خیلی پیشرفته اس الان یکم با دارو بهتر شده ولی خب زمان میبره چون چند ساله که اینجوری بودا

بله که داره

من پارسال افسردگی شدییییدی گرفتم. همراه بود با وسواس فکری شدید و اضطراب و بی قراری. یه حال بدی بودم که مسلمان نشنود کافر نبیند.

خودم که مدام گریه می کردم می گفتم من خراب شدم دیگه خوب نمیشم. خانواده مم اینقدر ترسیده بودن و هول شده بودن که نمی‌دونستن چی کار کنن.

ولی الحمدلله با داروهای روانپزشک و جلسات هفتگی روانشناسم طی چندماه خوب شدم و حتی پایان نامه مو انجام دادم و دفاع کردم.

فقط تنها کاری که اون برهه برای خودم می تونستم بکنم و انجام دادم این بود که به حرف عزیزترین هامم گوش ندم و دارو و جلسات روانشناسی مو قطع نکنم و ناامید نشم.

2706