2726
عنوان

یعنی دارم دیوونه میشم😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همه فک میکنید من دروغ میگم بخدا ۲۰ سالمه دانشجوی ترییت معلم هستم😐😐

باشه ولی رو خودت وطرز صحبت کردنت بیشتر کار کن ..حیفی😐

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2728

منم همین مشکلو دارم عاشق یکیم ک انگار عاشقم نیس(هرچند خودش میگ خیلی هستم)

از اون طرف یکی وحشتناک عاشقمه ک حسی بش ندارم 

هعی خدا

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

این دونفری که گفتی هیچکدوم بدرد شما نمیخورن ..حالا حتما که نباید به همین دوتا گزینه گیر بدی ..صب کن تا یه عشق دو طرفه پیدا کنی 

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

هعی 🤨

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
چرا همه فک میکنید من دروغ میگم بخدا ۲۰ سالمه دانشجوی ترییت معلم هستم😐😐

اوه ..تازه ۲۰ هستی ..حالا حالاهاا جا داری ..اینقد فرصت داری تا ادمای مختلف بیان تو زندگیت .بعد که بزرگتر شدی به این روزات میخندی که چقد بچگانه فک میکردی

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
😐😐😐

آخه اینیایی ک شما گفتی گزینه خوبی نیس عشق باید دوطرفه باشه🥰

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706