2726
عنوان

یعنی دارم دیوونه میشم😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 102 پست
خب میشه تعریف کنید تجربه شما الان چیه دقیقا

من ۲۰ سالم بود و میگفتم زندگی با عشق قشنگه و واقعا قشنگه اما ادم اسم هر حسی و عشق نمیزاره .تو یه تایم دوتا خواستگار داشتم به فاصله چندروز .اولی که الان شوهرمه و قیافه و وضعیتش خوب و منم چشمم گرفتش .دومی پسره معمولی وضعیتش توپ بود .دومی واسه خوشحالی من هرکاری میکرد وقتی میگم هرکاری یعنی واقعا هرکاری .اما تو ذهنم میگفتم فردا کی نگاه میکنه وضعش چجوریه و چقدر دوسم داره ؟همه میخان بگن خودشو ببین رفته چه شوهری کرده و با این فکرا بهش جواب منفی دادم.الان تو زندگبم دارم میبینم تنهااااا چیزی که عادی میشه قیافه .شوهرم خیلی وقتا حرفایی زده یا رفتاری کرده که دونسته دلمو شکسته .یا زندگیو به جاهای باریک رسونده درحالی که اون پسر با زنش مثله ملکه ها رفتار میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادت نیس عشق عاقلانس به مرور زمان ساخته میشه .که آرامش رو بهمراه داره .عشق در یک نگاه بنظرم واقعا بچ ...

چه حرفی زدید...!!

عقل و عشق همیشه با هم در تضادن.....

اینو بدونین

عشق عاقلانه....!!!!!!!

من مرد تنهای شبم همراه کول بار دلتنگی🙃
2728
عادت نیس عشق عاقلانس به مرور زمان ساخته میشه .که آرامش رو بهمراه داره .عشق در یک نگاه بنظرم واقعا بچ ...

اونوقت شما میگین عشق عاقلانه؟؟؟!!!!

اره بچه ام😔😔😔 زدی تو خال😔👌

چرا ناراحت شدی؟

جدی میگم هنوز کاملا پخته نشدی 

انشالاه که بهش برسی و کاری کنی که عاشقت بشه

هرچند اونی که دوست داره میتونه کاری کنه که اونو فراموش کنی 

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
چرا ناراحت شدی؟ جدی میگم هنوز کاملا پخته نشدی  انشالاه که بهش برسی و کاری کنی که عاشقت بشه ه ...

نه من از خودم ناراحت شدم که بچه ام واقعا.......

میدونم شما درست میگید واقعا پخته نشدم

چون کم تجربه هستم.....

تازه دارم تجربه دار میشم‌.‌...

ممنون‌...

ای کاش فراموشش کنم.....

چون امید اینکه شاید عاشقم بشه سخته‌‌......

2706