2737
2734
عنوان

خانمای مذهبی یه لحظه میاین

260 بازدید | 25 پست

امام زمان الان تو همین دنیا و بین ادما هستن؟ من اصلا تو این زمینه اطلاعی نداشتم فکر میکردم یه جای خاصی زندگی میکنن مثلا نمیدونم تو بهشتن کنار بقیه اماما. بعد هرموقع که وقت ظهور بشه تازه وارد زمین میشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق حدیثی که من از امام علی خوندم عقیده شیعیان اینه که الان بین مردم حضور داره و حتی باهاشون زندگی میکنه 

درحقیقت غیبت امام زمان مقابل ظهوره نه حضور

یعنی حضور داره ولی ظهور نکرده

2728
2738

در بين جمعيت حضور دارن ولي ما ها ايشون و نميشناسيم به خاطر گناهانمون ،لياقت ديدارشون و نداريم ، در طول اين ١١٠٠سال كه از عمر اقا ميگذره خيلي از علما كه از درجه بالاي معنوي برخوردار بودن خدمت اقا رسيدن و با ايشون صحبت كردن

وای من همین الان فهمیدم... چقدر عقبم یعنی این همه سال تنهان؟؟؟

بله

ظلم ها ی دنیا رو میبینن و اشک میریزن و از خدا میخواهند اذن ظهور بدهد. ولی شیعه ها باید مقدمه سازی کنند برای ظهور تا خدا اذن دهد. تا مثل عاشورا امام زمان آخرین حجت خدا شهید نشود

میگن آقا بین ماست

حتی ممکنه دیده باشیمش و نشناخته باشیمش

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

بچه ها من زیاد اعتقاد ندارم ولی یبار یه پیر مرد جلو منو مادر بزرگم و گرفت لباس ها سفید مث عربا تنش بود به من گفت ببرش فلان مسجد از آب شیر حیاطش بهش بده قلبش خوب میشه ما در بزرگم مشکل قلبی داشت اومدم خونه تعریف کردم بردیمش هفته بعدش رف دکتر گفت معجزه شده نمیدونم چی بود یا کی بود

من یک ترنسم 
2706