2733
2734
تحصیل کرده م و مهارت  دارم  تادلتون  بخاد ولی  انقد شهرمون  کوچیکه  ک ...

عزیزم نمیدونم چ دنیای گوهی شده ک دیگه رحم و مروتی وجود نداره!!!!!!!!!

یه عشق و نفس دارممممم،ولی......کنارم نیست...دلم پر درده....m@s

منم بیدارم😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحصیل کرده م و مهارت  دارم  تادلتون  بخاد ولی  انقد شهرمون  کوچیکه  ک ...

ای وای😟

میفهمم چی میگی

بعضیا با بچشون همچین میکنن دیگه چه میشه کرد

امیدوارم فقط شوهرت سر عقل بیاد و از اینجا به بعدشو درست تا کنه

2728
بنظرمن اصلا اصلا به خانوادت تکیه نکن هیچوقت 

نه اصلا    چند روزه  انقد حالم  بده     چند بار  زنگ  زدم  ب داداش بزرگم  مشکلمو  بگم   بخدا  یه  جور از پشت گوشی دادمیزنه  ک  لال  میشم     دیروز  ظهر   اخرین  بار بود ک زنگ زدم   گوشی جواب دااد   و فقط داد  زد  گف چته هی زنگ میزنی  و چیزی نمیگی  زووود من  کار دارم  صدای زن  بی وجدانشم  میومد میگف  قط  کن  قط کن      منم قط کردم  تا چند ساعت  فقط  گریه  میکردم   خیلی  بده  ادم  کسیو نداشته  باشه 

نه اصلا    چند روزه  انقد حالم  بده     چند بار  زنگ  زدم &n ...

خیلی ناراحتت شدم.سخته واقعا.درکت میکنم.

بخدا تو دنیا بهترین کس آدم محرم بنام همسره.من ک نظرم اینه.فقط از خدا همسر خوب بخاین

2738
ای وای😟 میفهمم چی میگی بعضیا با بچشون همچین میکنن دیگه چه میشه کرد امیدوارم فقط شوهرت سر عقل بیا ...

چند بار  گفتم  طلاق  شاید بترسه  ولی از خداشه  میگه  مهرتو ببخش  برو     منم  جایی ندارم     .... باردارم  هستم  میگه  هزینه  سقط میدم  سقط کن  و جدا شو    ولی  باز من ازحدا میترسم    کاربدی نکردم  اینهمه  تاوان  میدم  سقط  کنم  ک بماند...

خیلی ناراحتت شدم.سخته واقعا.درکت میکنم. بخدا تو دنیا بهترین کس آدم محرم بنام همسره.من ک نظرم این ...

منکه رو نمازام   دعا  کردم  همیشه   ولی  گوه  ترینش  نصیبم  شد    خانواده ش   گوهش  کردن   و کلا  سمت  اوناست 

چند بار  گفتم  طلاق  شاید بترسه  ولی از خداشه  میگه  مهرتو ببخش  ...

اوووف چقد عوضیه .ناراحت نشیا اینجور مرد بره سقت شه .یعنی شرایطتو درک نمیکنه لعنتی!!بجای نازکردن و قربون صدقه رفتنت تو این دوران این گوهارو میخوره

منکه رو نمازام   دعا  کردم  همیشه   ولی  گوه  ترینش  نصیبم&n ...

الان عمده ترین مشکلتون چیه ؟

اونم دیده که خانوادت چجور پشتت نیستن که جون گرفته باهات همچین کنه🤦🏼‍♀️خدا لعنتش کنه

اوووف چقد عوضیه .ناراحت نشیا اینجور مرد بره سقت شه .یعنی شرایطتو درک نمیکنه لعنتی!!بجای نازکردن و قر ...

هیچیش  نمیشه     اصلا.... حسرت  یک کیلو  میوه  رو دلم  گذاشت   ازبس  حرصم  داده  و اشکمو  دراورده   ناز کردن بخوره تو  سرش.....

الان عمده ترین مشکلتون چیه ؟ اونم دیده که خانوادت چجور پشتت نیستن که جون گرفته باهات همچین کنه🤦🏼‍ ...

من میگم وقتی خانواده آدم پشت آدم باشن و تکیه گاه و ارزش قاعل بشن واسه بچه هاشون بقیه هم حساب کار دستشون میاد.

این مرد عوضی میبینه این دختر بیچاره پشتیبان نداره این گوهادو میخوره

2706