2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه  جای ندارم    ن پس اندازی  ن شغلی  ن  خانواده ای ک پشتم  باشن ...

اخه مردی که زندگی کردن بلد نیست چه اصراری هم داره بچرو پیشش نگهداره😒

عزیزم سعی کن یه مهارتی یاد بگیری یه شغلی برای خودت دست و پا کنی میدونم به این سادگی ها نیست میدونم

ولی برای روز مبادا

خانواده چرا پشتت نیست؟واقعا شرایط پذیرش دو نفرو ندارن یا از این فکرا دارن که با لباس سفید رفتی باید با کفن سفید برگردی؟

2728

من بیدارم چون 4بیدار شدم برا خودمو وشوهرم صبحونه درست کردم و خوردیم اون الان رفت منم باید 8برم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738
اخه مردی که زندگی کردن بلد نیست چه اصراری هم داره بچرو پیشش نگهداره😒 عزیزم سعی کن یه مهارتی یاد بگ ...

تحصیل کرده م و مهارت  دارم  تادلتون  بخاد ولی  انقد شهرمون  کوچیکه  ک  اصلا  نمیشه  ب این  فکر کرد ک کاری پیدا شه.......خانواده م  رو اصلا  نمیشه  روش  حساب باز کرد  دو هفته  قهر بودم  پول  پودر لباسی ک لباسام   میشستم  ازم گرفتن    پول  نون  ازم  میخاستن    تایکماه پیش فکر نمیکردم  واقعا ذات  اوناهم‌ اینجوری باشه 

کجاااا بری

سرکار دیگه 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2706