2733
2734
اخ منم.. اگ میتونی یه فیلم بیین.. دیگ نزدبک اذانه باید پاشم نماز نمیدونم چکار کنم شبا بخابم.. اخه ا ...

من هر شب خواب بودم چون صب مدرسه دارم اما امروز بی خواب شدم ☹️💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوه مای گاد 😅

آره😉😁

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
اگه مشکل نیست و صرفا یه احساس مثل عصبانیت و افسردگیه یه تاپیک بزن هر چی ته دلته بنویس و قفلش کن! در ...

ب تاپیک زدن  نیس    بدبختی  ابجی  یا دلسوزی هم ندارم پیشش گله  کنم  ب خدا هم  هرچی میگم  دمش  گرم  منو بیشتر میچزونه     هرچی فکر میکنم   چی راحتم  میکنه  فقط مرگه و مرگ 

2738
2706