2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

123 بازدید | 20 پست

برای تقویت اسپرم همسرم چی بخوره و تقویت تخمدان هام چی بخورم چیکارکنیم باردار بشم این ماه اقدام کردیم ۴ روز عقب زدم فک میکردم باردارم الان پریود شدم حالا پریودم تموم بشه اقدام میکنیم تا روز تخمک گذاری بعد فک کنم بخاطر استرس بود که عقب زدم و پریود شدم چیکار کنم بیخیال باشم استرس نداشته باشم

آزمایش های قبل بارداری هم دادم سونو هم کردم دکتر گفت سالمی میتونی باردار بشی آماده بارداری هستی حالا نمیدونم چرا پریود شدم احتمال زیاد بخاطر استرس بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا حالت خوب نیس  باردار نمیشی؟

نه گاهی میریزم بهم مثل همه آدما..

انشالله خدا خیلی زود یه بچه سالم به تو و همه منتظرا بده و خودتون و عزیزاتون یک عمر طولانی کنار هم سالم و شاد زتدگی کنید❤

2738
می گن. باید با هم قاطی کنی بخوری هم مرد و هم زن. خودم هم این ماه نتیجه نگرفتم عزیزم .

انشاالله من و شما ماه بعد باهم باردار بشیم پناه بر خدا🤲🤲🤲🤲 من خیلی دعا میکنم واسه شما هم میکنم البته که بخدا میگم هرکی منتظره بهش بده 

2706