2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 22 پست
من دوستا باردارم اکثرا دارن این انقباضات رو پزشک برا بعصی هاشون امپول پرولوتون تجویز کرده

من شنیدم میگن اینا که اعلام زایمان زود رس دارن آمپول میزنن و انقباضات کاذب احتیاجی نیس 

من دوستا باردارم اکثرا دارن این انقباضات رو پزشک برا بعصی هاشون امپول پرولوتون تجویز کرده

من یه بارم تو ۱۸ هفته اینجور شدم نامنظم بود بدون هیچ اعلامی سونو و چکاپ کردم ترس داشتم همه چی نرمال بود و گفتن طبیعه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان رفتم آب خوردم و الان دارم شکمم و با روغن ماساژ میدم اگه تا فردا خوب نشدم و درد و اعلام و یا منظم شدن انقباض امد سراغم میرم دکتر البته اینم بگم گاز معده گرفتم شدید 

2728

من هفته 28 اینطوری شدم ،البته من شکمم سفت میشد طول میکشید نرم شه ، دکتر بهم قرص و آمپول داد و گفت استراحتت رو بیشتر کن ، البته من عفونت ادرار دارشتم و تا الانم خوب نشده 

خدایا شکرت 😍

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

2738