2726
عنوان

بارداری

817 بازدید | 22 پست

دوستان لطفا اگه اطلاعات یا تجربه ندارین استرس وارد نکنید من ۲۰ هفتمه و اینکه به طور غیر منظم فکر میکنم شکمم شل میشه و سفت میشه برا چند ثانیه و فشار میاد بهم ولی حرکات جنین اصلا کم نشده یبوست هم ندارم هیچ اعلامی دیگه ی ندارم و فقط امشب دارم این حس و تجربه میکنم کسب مثل من بوده 

عزیزممممم انقباضات براکستون هیکس اسمشه طبیعیه 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
عزیزممممم انقباضات براکستون هیکس اسمشه طبیعیه 

یعنی نگران نباش اخه این اتفاق زیاد برام افتاد دو بار در طول روز اما شب که شد بیشتر شد شاید هر نیم ساعت تا جهل دیقه یه بار اما سریع ول میکرد زایمان زود رس نباشه توروخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی نگران نباش اخه این اتفاق زیاد برام افتاد دو بار در طول روز اما شب که شد بیشتر شد شاید هر نیم سا ...

ن عزیزم اینا آمادگی برا زایمانه

انقباض فقط اگ درد دار و منظم باشه خطر ناکه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
ن عزیزم اینا آمادگی برا زایمانه انقباض فقط اگ درد دار و منظم باشه خطر ناکه

درد که ندارم فقط میفهمم شکمم سفت میشه و دوبار زد به کمر منظم نبود یه بار نیم ساعت فاصله بود یه بار پنج دیگه یه بار چند ساعت 

درد که ندارم فقط میفهمم شکمم سفت میشه و دوبار زد به کمر منظم نبود یه بار نیم ساعت فاصله بود یه بار پ ...

طبیعیه کاملا 

طبیعیه کاملا 

الانم امدم دستشویی ن ترشح غیر عادی داشتم نه بد بو نه زیاد نه لکه هیچی پیاده روی زیاد ممکنه تاثیر داشته باشه امروز پیاده روی زیاد داشتم‌ وقتی نشستم یا دارم کاری انجام میدم کننده وقتی به پهلو میخوابم میاد سراغم 

الانم امدم دستشویی ن ترشح غیر عادی داشتم نه بد بو نه زیاد نه لکه هیچی پیاده روی زیاد ممکنه تاثیر داش ...

اره عزیزم سرچ بزن انقباضات براکستون هیکس کامل توضیحش میاد برات

اره عزیزم سرچ بزن انقباضات براکستون هیکس کامل توضیحش میاد برات

اره خوندم کامل که نامنظم درد شدیدی نداره اعلامی نداره جز سفت و شل شدن با تغییر پوزیشن و خوردن و آب زیاد ماساژ باید حل شه 

اره خوندم کامل که نامنظم درد شدیدی نداره اعلامی نداره جز سفت و شل شدن با تغییر پوزیشن و خوردن و آب ز ...

من دوستا باردارم اکثرا دارن این انقباضات رو

پزشک برا بعصی هاشون امپول پرولوتون تجویز کرده

2706