2733
2734

گاهی صدای خروسک مانندی از خودش بلند می کنه . 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هرروز قطره  میزنم تو بینیش که کیپ نشه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

عزیزم اشکال نداره ،خودت آب نمک خیلی رقیق درست کن،نو یک لیوان آب ی ق چای خوری سر خالی نمک بریز ،دو تا قطره بنداز تو بینیش ،قطره سدیم کلراید ،کلی عوارض داره ،تو بروشورم نوشته ،حتما حتما کلاه بذار سرش،

2738

یدونه عناب رو برن سر سنجاق بگیر رو گاز دود میکنه خیلییییی کم دود رو بطرف بینیش ببر که استشمام کنه بینیش باز میشه

کلا دود عناب خاصیت داره

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

همه ی این کارهایی که دوستان گفتند خوبه انجام بده ولی اگه ادامه پیداکرد ببین ممکنه به چیزی حساسیت داشته باشه پسرمن همینطوربود کارش به اسپره ی تنفسی زدن هم رسید دکترش میگفت به چیزی حساسیت داره جایی که هست دودوبوی سرخ کردنی نبایدباشه وبعدازیک سال خودم فهمیدم غیراز اون به شیر گاو حساسیت داشته وفتی خودم میخوردم وبهش شیرمیدادم بینی بچم کیپ میشده ونفس تنگی پیدامیکرده

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم ...

ممنوتن عزیزکم، اتفاقا منم دارمش، اونجا هم سوالمو پرسیدم 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2706