2733
2734
عنوان

زوووود بیایید

267 بازدید | 34 پست

تا حالا شده وسط روز یا کارتون یه آن هنگ کنید بگید اینجا کوجاس من کیم .یه آن وحشت کنید از همه چی بعد دوباره اوکی بشید برید کارتونو بکنید😐 اسم این حالت چی هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه بار داشتم بادستم لباس میشستم

یهو همه چی یادم رفت من کجام ایناچی هستن

من اینجاچیکارمیکنم گفتم پاشم ببینم

چی میشه که همه جادورسرم چرخید ومن

تشنج کردم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
دوباره هم تکرار شد؟

۵روز پشت سرهم تکرارشد

بعد کلی دکتر و سی تی و ام آر آی

فهمیدن توی رگ مغزم خون لخته شده

برای همون اونجوری میشدم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

وای من فکر میکردم فقط من اینجوریم 😔😔😔 من اکثرا تو خیابون اینجوری میشم راه خونمون و گم میکنم اصلا یادم میره که من کیم اونجایی که هستم کجاست بعد دونه دونه یادم میاد که کیم چیم چرا اومدم بیرون بعد شکل خونمون یادم میاد بعدم راه و یادم میاد بعدم دیگه اوکی میشم اینا همش توی یه دیقه اتفاق میفته ها

2738
چرا خون لخته شده بود سرت جایی خورده

نه به خاطر بیماری لوپوس که دارم

این بیماری باعث لخته شدن خون میشه

2706