2726
عنوان

درد کمر و دیرتر شدن پریودی دوم

58 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها کمکم کنید دارم سکته میکنم بخدا. رابطه محافظت شده داشتم که بعدش قرص اورژانسی مصرف کردم. سروقت خودش پریود شدم یعنی 1 شهریور. حدودا 25ام شهریور هم رابطه محافظت شده داشتم که بعد از ارصا شدن نامزدم یه ربع بعدش در حد چندثانیه بدون محافظت شده رابطه داشتم. 

دقیق اول فروردین لکه قهوه ای داشتم و خیلی کم. روز بعدشم درد کمر دارم. الانم که 6 مهر است یکی دورزویه نوک سینه هام یکم درد دارن. 

یعنی میتونه برا قرص اورژانسی باشه که پریود دوم رو خراب کرده   چون مطمن هستم 25ام شهریور در حد چندثانیه بود و هیچی از نامزدم خالی نشده حتی یک قطره چون کامل ارضا شده بود. کمکم کنید بخدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان امروز صبح دلم درد گرفته با کمرم هردو. ممکنه بگید کی پریود میشم؟  آیا قرص اورژانسی ربطی به ...

عزیزم نمیدونم کی میشی اما میشی گلم.به احتمال قوی هم عقب میندازی نترس.چون این قرصها هورمونیه و اثر میذاره روی بدنت.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚