2733
2739
عزیییزم می‌دونم دارو هم لازمه، منم تجربه افسردگی شدید رو دارم و روانشناس در کنار دارو خیلی بهم کمک ک ...

درسته،منم قبل از بارداری میرفتم و تخلیه میشدم عالی بود 

ولی الان با بچه و شرایط کرونا که اصلا نمیشه.

درسته،منم قبل از بارداری میرفتم و تخلیه میشدم عالی بود  ولی الان با بچه و شرایط کرونا که اصلا ...

اوهوم ایشالا که زودتر بهتر میشی

اون یکی تاپیک می‌گفت با تجویز روانپزشک پروپرانول و اسنترا می‌خورده

شما هم زود پیگیری کن دارورو شروع کن کمتر اذیت بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرترالین ۵۰... روزی یه دونه.... اما من رو و زندگیم رو نجات داد این قرص فسقلی....حادم بد بود..خیییل ...

ای وای...لعنت به این بیماری روحی ک متاسفانه خیلی ام خطرناکه

من خودم از اول دارو نخوردم بخاطر بچم .ولی بنظرم نمیشه 2سال با این حال زندگی کرد.از پزشک نوزادان بپرس این سوالو 

من قصد دارم امروز از دکتر دخترم بپرسم که ممکنه آسیب برسه به اعصاب بچه با قرص خوردن من

ای وای...لعنت به این بیماری روحی ک متاسفانه خیلی ام خطرناکه من خودم از اول دارو نخوردم بخاطر بچم .و ...

اینم فکر خوبیه...فرددامیرم مطبش و ازش می پرسم....متخصص زنان و اعصاب که میگن مشکلی نیست و بخور...اما میترسم....من سر بارداریم دو بار بستری شدم  و هر دوبار کلی دارو گرفتم 😔😔اونقدررر نگران سلامتیشم که نگو 

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2728
اوهوم ایشالا که زودتر بهتر میشی اون یکی تاپیک می‌گفت با تجویز روانپزشک پروپرانول و اسنترا می‌خورده ...

ممنون گلم،بله حتما باید اقدام کنم چون واقعا از فکرای مزاحمو بی اعصابی خسته شدم،یه بارداری مزخرف و زایمان افتضاح و تنهایی بعد زایمان و کولیک بچه و کرونا و خونه نشینی چ به سر مغزم درآورده

2738
باردارم بودی سر این 2 تا مریضی؟

بله دیگه...سر همین بارداریم...یه هفته نیست ترخیص شدم ....کرونا هفته ۱۵ بارداری گرفتم....

اینم که دو هفته پیش با درد شدید و آنزیمهای کبد بالا بستری شدم و یه هفته موندم بیمارستان....😔

منم تو بارداری انواع دردا رو گرفتم ولی تنم میلرزه یادش میافتم،چ دوران بدی بود

اینا تازه کمی از مشکلات من تو بارداری بود گلم...لک بینی و استراحت و کم وزنی جنین و یبوست و شقاق و اثاث کشی و فروش خونه م و افتادن دخترم از میل بارفیکسو و صعف و بیحالی شدید و  هزار جور مشکلات دیگه....

قربون خدا برم 😔

ای بابا خدا ایشششالا حافظ خودتو تو دلیت باشه و سلامت بغلش کنی    

ممنونم عزیزم...

ان شاالله...

شما جای من باشی کلا بچتو شیر خشکی میکنی و داروتو میخوری از روز اول بعد زایمان؟؟؟

اینا تازه کمی از مشکلات من تو بارداری بود گلم...لک بینی و استراحت و کم وزنی جنین و یبوست و شقاق و اث ...

طفلکی

خب معلومه با این همه مشکل به دارو احتیاج داری

من یه تاپیک دارم ،نوشتم:عزیزان کسی هست تو دوران شیردهی قرص

بخونش،مشکلاتمو نوشتم

2706