کاش میشد ویس داد اینجا 😄

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باز با بو بایدبخوابیم

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2728

برا دختر خالم خوایتگار اومد. بعد ما ترسیدیم که دختر خالم چای بریزه رو خواستگارا. چون خیلی استرسیه. و دستاش میلرزه. 

قرار شد من ببرم براشون... 

جلو مادره گرفتم گف عروسو عوض کردن؟ 

گفتم بنده نیستم.. 

گف اها خدمتکارشونی؟ 

گفتم نههه. 

سرشو تکون داد. 

رفتم باباهه. ابجیه. بعد پسره. 

چایو گرفتم جلوش. حواسم رف به تلویزیون. داشت باب اسفنجی نشون میداد. صداش قطع بود. راست ایستادم. گفتم صداشو بلند کن الان شروع میشه.. 

هنوز 6تا چایی تو سینی بود😂😂😂😐💔

اون شب خیلی یخ از یخچال در اوردیم.... 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
عموت بهت میگه اجی    

اره 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

خواهرمن از استخر بدش میاد خیلی یه بار با اصرار بیش ازحد من اومد رفتیم مایو پوشیدیم رفتیم تواب ،یهو توعمق خیلی کم پای خواهرم لیز خوردافتاد ته اب اقا من انقدرجیغ کشیدم که نگو یهو غریق نجات اومد فکرکرد خواهرم افتاده توعمق زیاد رفت دستشو گرفت بلندش کرد اب تا زانوش بود😁همه اینجوری شدن😐😐😐اومدم به ماما نمینا تعریف کردم تا چندروزفقط خندیدیم داداشمم گفت شماباید برید تونعلبکی شنا کنین😁😁😁😂😂😂

✍آنچه درفهم توآید🦋  آن بود مفهوم تو🦋

ی بار داشتیم با دوستم از مدرسه برمیگشتیم‌ اون انقد رفته بود از سوپرمارکته شارژ خریده بود خجالت میکشید بره گف ت برو چیپسم بگیر بخوریم ت راه هم از سرعت اینترنت سیمکارتا و اینا میحرفیدیم هیچی رفتم ت سوپری گفتم سلام آقا یه سیمکارت میخواستم😐بعد طرف گف سیمکارت؟خانم ما سیمکارت نداریم ولی شارژ داریم😐ت مغازه هم پره آدم شاد شدن

تو عروسی دوستم منی که همیشه کفش اسپرت پام بود کفشه پاشنه بلند پوشیدم عالا دیجی اعلام کرد که فقد رفیقا عردس خانم بیاین ما هم رفتیم ک برقصیم خلاصی من وسط بددم بعد نمیدونم پام به چی خورد وسط سالن رقص گروپ افتادم زمین 😂😂یعنی الان یادم میاد دوسدارم اب بشم 

خواهرمن از استخر بدش میاد خیلی یه بار با اصرار بیش ازحد من اومد رفتیم مایو پوشیدیم رفتیم تواب ،یهو ت ...

😂😂😂

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

شوهرم که هنوز عقد هستیم خیلی خیلی خیلی شدیدطور با داداشم شوخی دارن

شوخی خرکی هاااا

هرچی بگم ، کم گفتم 

البته هیچ وقت از شوخی با همدیگه ناراحت نمیشن 

تقریبا هم سن هستن 

بعد از عقد ، سامان (شوهرم) شدیدطور خوشحال بود و ذوق میکرد

متین (داداشم) بهش گفت زهرمار ، مردیکه ک..ن گشاد چقدم خوشحاله مثل خر ذوق میکنه😂😂

سامان (شوهرم) برگشت بهش گفت جوووووون متین میخام خارتو ....😂

من اینجوری 😦😟

داداشم اینجوری 🤔🤔 ( فکر میکرد چی جواب بده) 

شوهرم این‌جوری 😁😎

یادم رفت اینجا  بگم، برای باز هزارم ، من و شوهرم پسر عمه ، دختر دایی هستیم و کلا داداشم ک میشه پسر دایی شوهرم ، خیلی با هم شوخی میکنن

کار خوبه خدا درست کنه
2706