2737
2734
عنوان

مشهدیا بیایین کمکم دکتر خوب میخوام تو بیمارستان مهر یا رضوی

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 40 پست
انقد مطبش شیک و بزرگ و تمیز بود خیلی رعایت میشد همه چی

تک تک میفرستاد داخل اتاق؟؟کدوم بیمارستانا هس؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بهترین بیمارستان برای زایمان مادر هست.

چون خلوته و هرکس رفته راضی بوده. من مهرگان رفتم خلوت بود و تمییز اما بدیش این بود ک تجهیزاتش قدیمی بود. ببین مهر و رضوی شنیدم بیمار کرونایی قبول میکنن

❤️
2728

البته قرار بود طبیعی بشه بعد سزارین شد  شبی ک من بستری شدم خ شلوغ بود تختا بخاطر همینم منو دیر تحویل خانواده دادن با اینک اتاقم خصوصی بود ولی بقیه چیزاش خوب بود رسیدگیشون

2738
اره تک تک بیمارستان مهر و رضوی یک مطب بزرگ و شیک و تمیز آدم کیف میکرد امروز چندتا مطب رفتم حالم بهم ...

من باردار نیستم ولی دنبال دکتریم رضوی مادر بنت الهدی باشه ینی اصن دکتری نیس این ۳ بیمارستان باهم باشه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ببین بهترین بیمارستان برای زایمان مادر هست. چون خلوته و هرکس رفته راضی بوده. من مهرگان رفتم خلوت بو ...

واقعا؟؟؟؟؟؟ یعنی بیمار کرونایی دارن؟؟؟😭😭😭😭 مادر چی کرونایی نداره؟؟؟ دکتر خوب ازش سراغ داری؟؟؟؟😪😪😪😪😪

واقعا؟؟؟؟؟؟ یعنی بیمار کرونایی دارن؟؟؟😭😭😭😭 مادر چی کرونایی نداره؟؟؟ دکتر خوب ازش سراغ داری؟؟؟؟😪 ...

همین نظرزاده مادر هم می‌ره. زنداداشم حاملس خود دکی گفته برو مادر از همه بهتره و خلوتتره

❤️
من باردار نیستم ولی دنبال دکتریم رضوی مادر بنت الهدی باشه ینی اصن دکتری نیس این ۳ بیمارستان باهم باش ...

باید زنگ بزنی یکی یکی از دکترا بپرسی من امروز حدود ۳۰ تا دکتر زنگ زدم رضوی خیلی کم بودن اکثرا سینا و پاستورن

2706