2410
2553
عنوان

سیاست داشتن واسه شوشو

291 بازدید | 14 پست

سلام ب همگی دوستان یکم از تحربیات خودتونو بگین 

مصلا قهرین چطوری اشتی میکنین 

تو خونه بازی میکنینی نمیکنین 

رمزایی ک واسه هم از دور میفرستین چیه 

کارای بازمه ای ک با همسروون میکنینو بگین 

کارایی ک باعث میشه زندگی قشنگ تر بشه 

همس کسل نباشه 

مااااااچ براهمتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور نمیشه باید جاریمو عضو سایت کنم اون فقط میتونه حق مطلبو ادا کنه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2456

خیلیه اخه چطوری بگم ،😍😂😂

بازی هم میکنیم اون راضی میکنه من بازی میکنم ،😂😂😂

علاقه ی شدید به دنبال بازی داریم ...

قهری زیاد نیستم اما ناز زیاد میکنم همسرمم زیاد اهل قهر نیست اما رگ خوابش دستمه ...

رمز که زیاد داریم فراوون برای همه ی موقعیت ها و شرایطها ...

،😂😂😂😂😂

مادرم ضربان قلب من است.
فقط اومدم ببینم شوشو چیه! الان میرم 🙂

همون لولو ئه ولی تا ازدواج نکنی نمیاد سراغت

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714

فقط خداکنه خودت شوشوعه نباشی

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
خیلیه اخه چطوری بگم ،😍😂😂 بازی هم میکنیم اون راضی میکنه من بازی میکنم ،😂😂😂 علاقه ی شدید به دن ...

چند تا از رمزاتو بگو بهمون من خودم خیلی دوس دارم یاد بگیرم

سیاست خاصی ندارم  شوهرمم هیچوقت حوصله نداره  حتی باهاش بیرونم میرم بهم خوش نمیگذره

اینجوری زندگی خیلی خسته کننده میشه برای جفتتون من ک تجربه خواسی فعلا ندارم ولی از تجربیات بقیه استفاده کن تا وقتی باهمین خیلی بهتون خوش بگذره

اینجوری زندگی خیلی خسته کننده میشه برای جفتتون من ک تجربه خواسی فعلا ندارم ولی از تجربیات بقیه استفا ...

انت لا مونث

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
چند تا از رمزاتو بگو بهمون من خودم خیلی دوس دارم یاد بگیرم

بادوم یعنی عشقم 

قویی یعنی بغلم کن 

ماچون یعنی ببوسم 

لپوق یعنی لپتو ببوسم 

گودی یعنی رابطه وخیلی چیزای دیگه ،😂😂😂😂😂

مادرم ضربان قلب من است.
2706