2733
2734

ابجیم عادت داشت چیزای خوشمزه رو جمع کنه ببریم خونه یعنی مامانم یادش داده بود به منم میگفت منتها غرور داشتم.اما خواهرم جوری بود که تو عروسی و روضه و مولودی و حتی ختم یه پلاستیک گنده یا کیف بزرگ جمع میکرد یه بار یه دخترجوون خواس ازش بگیره به شوخی خواهرم بغض و اخم کرد همه بهمون خندیدن هنوز یادم میاد خجالت میکشم 

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متوجهم و حس خوبی نیست حالا نذر فرق داره

ولی یزمانی عادی تر بود 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

تازه مادرم لباس هم برامون نمیخرید و به فامیل اجازه میداد لباساشونو بهمون بدن.الان که فکرشو میکنم اونقد وضعمون بد نبود که مادرم کودکیمو به گند کشید

2738

فرهنگا تغییر کرده اونزمان شاید اونقدر بد نبوده لطفا بش فکر نکن دیگه

خواهدت چند ستلش بود الان چطوره چندسالس

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
فرهنگا تغییر کرده اونزمان شاید اونقدر بد نبوده لطفا بش فکر نکن دیگه خواهدت چند ستلش بود الان چطوره ...

مامانم هیچ جوره قابل بخشش نیس تو ذهنم

2706