2737
2734

بچه ها ی چیزای دستگیرم شده .منتظر ا ینطور موقعیتی بودم. ولی الان همسزم دلش نرم شده انگار ب خودش اومده ابراز علاقه اینا .میخوام بدونم هنوز هم رابطه داره با کسی یا نه .میخوام پرینتبگیرم. بگیرم یا نه ؟از طرفی میخوام همینجور بی محلش کتم از طرفی خیلی دوست دارم بدونم کیه و بشورمش 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

د یگه بهم نگه شکاک

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

پیگیر باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیگیر باش

امضات خیلی خوبه 

2731
امضات خیلی خوبه 

فداتشم خودت خوبی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
فداتشم خودت خوبی

استرس دارم قلبم تند میزنه انگار ک من کاری کردم 

من باشم تا تهش میرم ببینم چه خبرهست

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2738
مگه رابطه داشته باکسی؟

در حد تلفن و مجازی و میدونم علاقمند شده

مگه رابطه داشته باکسی؟

بیشترشو نمیدونم

چرا هیشکی نمیاد 

در حد تلفن و مجازی و میدونم علاقمند شده

خب اینستا و شماره های گوشیو ایناشو چک کن....اصلا چرا اینستا و واتساپشو نمیریزی رو گوشی خودت؟...بدون اینکه بفهمه...دیگ نیازی هم نداری ب پرینت

خب اینستا و شماره های گوشیو ایناشو چک کن....اصلا چرا اینستا و واتساپشو نمیریزی رو گوشی خودت؟...بدون ...

واتساب نمیشه که. اینستا نمیدونم داره یا اگه داره من خبر ندارم ندیدم

واتساب نمیشه که. اینستا نمیدونم داره یا اگه داره من خبر ندارم ندیدم

یعنی جدی نمیدونی تو گوشی شوهرت چه خبره؟چرا واتساپ میشه ...اگه کامپیوتر یا لبتاب داری روی اونا نصب میشه نسخه ios

2706