2703
2553
عنوان

میخوام به علاقه ام اعتراف کنم

504 بازدید | 69 پست

بیاین بیاین

یه راه جدید پیدا کردم نمیدونم کار درسته یا نه میخوام اینطوری اعتراف کنم دوستش دارم

اومدین لایک کنین بگممممممممم

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   

بگو بگو

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگو

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
چه راهی

یه پیج هست تو اینستا یه متن عاشقانه میدی آیدی طرف ادد میکنه بعد مینویسه فرستنده ناشناس

این روش بهتره

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   
2714
من کراشمو فالو کردم سگ پدر انفالوم کرد

بَمیرم برات😬😑😑😭

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
من کراشمو فالو کردم سگ پدر انفالوم کرد

میگه پرسیدن کراشت چیه بگو یه گاویه ،گاومیش

2706