2733
2739
عنوان

نی نیم خیلللی تکون میخوره اصلا نه میشه بشینم نه دراز بکشم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 65 پست
حالا نترس استرس نگیر ،سعی کن آروم باشی ،شوهرت مگه خیلی دوره ازت 

وای نمیذاره بخوابم حداقل.نه کمتر از یک ساعته

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا دردتم گرفت زود نرو بیمارستان بذار دردا منظم بشه ،فگر میکنی چخبره ت  بیمارستان،من خانمیو می ...

درد ندارم فقط چندروز خفیف کمردرد دارم.ولی پاهام ورمشون زیاد شده دو روزه دهنم هم تلخه نمیدونم چرا😣😟

2731

کلا بلندشدم سرپا وایسادم نمیتونم رو مبل بشینم یا دراز بکشم همشم همیطور دارم میرم دسشویی و میام🙈

اگه قبلا هم خیلی بچه شیطونی بودجای نگرانی نیست وخودش خسته میشه میخوابه،ولی اگه قبلااینجورنبوده میتون ...

کلا تکون زیاد میخوره ولی امشب دیگه رسما دیوونه شده😅😅 وای راست میگی یعنی تکون خوردنش میتونه نسونه دنیا اومدن باشه واقعا؟

کلا تکون زیاد میخوره ولی امشب دیگه رسما دیوونه شده😅😅 وای راست میگی یعنی تکون خوردنش میتونه نسونه د ...

اره انشالله به سلامتی اگردرد یاانقباض داشتی بگو کسی بیادپیشت به نظرم اگه بخاطرزایمان باشه فرداصبح دردت شروع بشه مثلاتاشب زایمان بکنی

2738
من دخترم ۱۶ ماهشه اروووووووم اروم اصلا کارم نداره شیرمم خودش کنارگذاشت همچیزش عالی بود ولی توشکمم خی ...

ازاول آروم بود؟من دخترم دوماهشه تقریباآروم بودولی شبانمیخوابه کلافم کرده.نمیدونم چکارکنم خسته شدم

اره انشالله به سلامتی اگردرد یاانقباض داشتی بگو کسی بیادپیشت به نظرم اگه بخاطرزایمان باشه فرداصبح در ...

انقباض منظورت همین سفت شدنشه؟آره سفت میشه محکم دوباره شل میشه تو شکمم و وول میخوره😥وای نه تازه هنوز تصمیم نگرفتم زایمان خصوصی کنم یا بدون درد اپیدورال حالا اگه فردا دردام شروع شه چکارکنم ؟ قراربود پسفردا برم دکتر و مشخصش کنم🤦‍♀️

دقیقا چند هفته ای!؟

من ۳۷ و دو روزم

امشب همینطوری ام که میگی

ینی اروم و با وقار بوده تا الانا

امشب شیطون شده بدجور

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
دقیقا چند هفته ای!؟ من ۳۷ و دو روزم امشب همینطوری ام که میگی ینی اروم و با وقار بوده تا الانا ام ...

۳۸هفته م‌ تموم شده . نه این از اولشم زیاد وول میخورد ولی امشب عجیبه نمیذاره درازبکشم اصلا

ناز‌ش کن باهاش حرف بزن براش لالای بخون آروم میشه بچه بخواد دنیا بیاد حرکاتش کم میشه نه زیاد

حالیش نمیشه اینحرفا نازش کردم افاقه نکرد😅😅😅

۳۸هفته م‌ تموم شده . نه این از اولشم زیاد وول میخورد ولی امشب عجیبه نمیذاره درازبکشم اصلا

به سلامتی دیگه تمومه 

من یکم نوازشش کردم باش حرف زدم شوخی شوخی کمتر شد تکوناش😁

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40