2410
2553
عنوان

نمیدونم چرا حس میکنم پیش قدم شذن دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 37 پست
خوب بره. این مگه مهمه؟ اگه هرکاری منظورته، ک مهم نیست. اگه اظهار دوستی و علاقه و ازدواج و... فرق دار ...

نه همین مدل کارا ابراز علاقه نه 

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اره دیگه وقتی اول دختر بره پیویش برا کاری حتی کمک بخواد میگه خو چرا اومد سراغ من از من خواست اینم ...

نه نیست. مگه تو منظورت پیشقدم شدنه؟ من اگه خودم منظوری نداشته باشم، ک هیچوقت نداستم، خودم‌محدود نمیکنم. با رعایت اداب و اجترام حرفم‌میزنم. سوالم‌میپرسم. درخواستمم مطرح میکنم. اون هرچی فکر میکنه، فکر بکنه. ب من چه.‌

ولی اگه برات مهمه اون چی فکر میکنه،  پس منظور هم داری قطعا و اون بی راه فکر نکرده

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
نه نیست. مگه تو منظورت پیشقدم شدنه؟ من اگه خودم منظوری نداشته باشم، ک هیچوقت نداستم، خودم‌محدود نمیک ...

خب اگه چند بار باشه دیگه قطعا این فکر رو میکنه 

من حتی دیدم ی بارمش جو گرفته طرف رو 

نه من بی منظور کمک میخواستم بعد از رفتارای بعدشون فهمیدم پسرا میشینن با خودشون فکر میکنن 

میگم ادم بهتره اصلا کمک نخواد یا فقط از پسری که حس میکنه بهش علاقه داره کمک بخواد

2720
هم واقعی هم مجازی

برای پسرکه فامیل نباشه ویک فردمعمولی باشه یعنی بازیگریافردمشهوری نباشه همینیاکه گفتم کافیه وخوب ازعلاقه دخترآگاه میشه واگه پبشنهادنده یعنی این علاقه رواون پسرنداره وبرای آشناازاحوال پرسی گاه وبیگاه واینکه هرجمعی خانوادگی حضورداشتن ونگاه ولبخند متوجه میشه به نظرم پسربرای این چیزا زودمیفهمن واگه پیشنهادندن یعنی مشتاق نیستن

برای پسرکه فامیل نباشه ویک فردمعمولی باشه یعنی بازیگریافردمشهوری نباشه همینیاکه گفتم کافیه وخوب ازعل ...

اره درسته حتی بدتر از این ی بارم ازشون کمک.بخوایم فکر میکنن خبریه

من قبلا تو چیزی مشکل داشتم بی منظور کمک میخواستم دیدم اشتباه برداشت میشه میگم پس یا فقط از پسری که خوشم میاد کمک.بخوام یا کلا کمک نخوام 

بله همین طور،فک میکنن چراغ سبزنشون دادی

نمیدونم عزیزم کدوم رفتار درسته اصلا هیچ وقت جز جواب سلام سمت پسری نریم کمک.بخوایم چ واقعی چ مجازی 

ید فقط همون سراغ کسی که خوشمون میاد بریم چون خیلی بی جنبه ان 

2714
نمیدونم عزیزم کدوم رفتار درسته اصلا هیچ وقت جز جواب سلام سمت پسری نریم کمک.بخوایم چ واقعی چ مجازی&nb ...

بنظرت کدومش درسته ؟ 

این طرز فکر اشتباهه 

فقط مشکل اینه بضی پسرا خیلیییییی بی جنبن

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
کاملا درست فکر کردی باعث میشه بعد چوبش کنه تو سرت بکوبه بگه خودت خیلی میخواستی 

حالا اینش رو نمیگم که مثلا بگه منو خیلی میخواستی میگه این سزاغ همه میره پس 

نمیگه ؟

حالا اینش رو نمیگم که مثلا بگه منو خیلی میخواستی میگه این سزاغ همه میره پس  نمیگه ؟

بعضیاشون اینم هم میگن .کلا مردا از کسی که راحت بدست بیاد خوششون نمیاد .کسی که براش بجنگن بهددلشون میشینه 

اشتباهه  فقط مشکل اینه بضی پسرا خیلیییییی بی جنبن

وای حتی بدتر عزیزم تو چیزیازشدن کمک بخوای فکر میکنن حتما منظوری داری 

من دیگه به این نتیجه رسیدم که یا هیچ وقت اصلا از پسر کمک نخوای یا فقط از کسی که خوشت میاد کمک بخوای 

نمیدونم کدومش بهتره؟

2706