1874
1823

بدون اینکه اسم شهرتو بگی فقط با گفتن یک کلمه نشون بده که اهل کجایی !   

بعدش من و بقیه حدس میزنیم و میگیم اسم شهرتو ...

با

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

کاکو

در تاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم قراره بیفته🍃🐾💚دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏ پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄

هگ

خدایا دلم واسه واژه مادر شدن پرررررر میکشه واسه اینکه منم طعم مادر شدنو بچشم خدایا من صبرم کمه تسلیم منو اینجوری امتحان نکن منو با چیزایی ک میدونی نمیتونم امتحان نکن قبول دارم بنده بی طاقتیم اعتراف میکنم منو ببخش ک انقد ضعیفم😢😢میشه شماهم صلوات بدینواسه مادر شدنم و سلامتی خانوادم  ممنون میشم 😢😢😢 ۹۹/۹/۹ ب آرزوهام رسیدم شکرت 

ها کاکو 🤣🤣🤣🤣

من یه زن موفقم، یه همسر موفق و یه مادر موفقم 😍😍😍، چرا؟!!! چون وقت خودمو صرف حرفای خاله زنکیه مردم نمیکنم، در اصل اونا فقط وسیله ای هستن برا رسوندن من و خونوادم به اهدافم 😍هیچ وقت وقتمو صرف اثبات خودم بهشون نمیکنم، هیچ وقت هیچی رو براشون توضیح نمیدم، بزار تو خماری بمونن، اصلا فکر کنن همش تقصیر من بوده... مگه تا قبلش که توجیهشون میکردم چه وضعیت بهتری داشتم که الآن ندارم؟! 🤔اولین گامم تو زندگی ارامش خودمو خونوادمه، دومین گامم تمرکز خودمو همسرم رو کار و سومین گامم تو زندگی پیشرفت تو همه چیز 😍😍😍😍یادت باشه جواب هر کیو دادی به همون اندازه از اهدافت تو زندگی دور میشی و به اندازه همونا خودتو کوچیک کردی، همه وسیلن که تو رو به هدفت برسونن 🤗🤗💪💪💪
با

بابل

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
1826

مردای خیلی غیرتی😆

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
ها کاکو

همشهری😎✌🏻

در تاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم قراره بیفته🍃🐾💚دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏ پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄
1718