2733
2734
عنوان

خسته شدم از بس گفتن لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 77 پست
آره تازه دارم ازجیش گرفتم شون یک ودو روخبرمیدن ولی دیگ همش درراه اینو ببر اونو ببر دستشویی باز خوبه ...

اوخییییی 😍😍

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
وای اصلا سینه داشتن نمیارزه به چاقی و شکم و چربی.دیگه نهایت تا ۶۰ جا داری

خودمو بستم ب رازیانه ولی فعلا دوروزه استفاده میکنم هیچ اتفاقی حس نکردم خخخخخخخ😫

سلام عشقها خوبین واسه سلامتی وعاقبت بخیری هممون جمیعا یه صلوات بلند.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... راستی منو بیگناهم اینقد تعلیق نکنین بخدا پول ندارم خط جدید بخرم...ناموسا نکنین اینکارو  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه من 26سالمه قبل بارداری 53بودم ثابت بعدش توحتملگی ب 70رسیدم الان باز 57ثابت شدم ولی خیلی تحرک دا ...

اوووه ۳۰سالگی دیگه میخوام چیکار من اراده هم ندارم چن روز تصمیم میگیرم زیاد بخورم بعد از یه مدت خسته میشم دیگه ادامه نمیدم

اوووه ۳۰سالگی دیگه میخوام چیکار من اراده هم ندارم چن روز تصمیم میگیرم زیاد بخورم بعد از یه مدت خسته ...

بابا هم من راضی ام از20 ب بعد یکم وزن بگیرم چون آقایون از 35ب بعد تازه فیل شون یاد هندستون میکنه 😘😎

سلام عشقها خوبین واسه سلامتی وعاقبت بخیری هممون جمیعا یه صلوات بلند.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... راستی منو بیگناهم اینقد تعلیق نکنین بخدا پول ندارم خط جدید بخرم...ناموسا نکنین اینکارو  
2728
خودمو بستم ب رازیانه ولی فعلا دوروزه استفاده میکنم هیچ اتفاقی حس نکردم خخخخخخخ😫

حالا دو روز زوده من برا کیستم دو هفته خوردم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببخشید 30 ب بعد منظورم بود

شنیدم میگن کالری بشمارو فلان ک بفهمی چقد خوردی چقد میسوزونی ولی من حوصله اینکارو ندارم دیگ

2738
اوووه ۳۰سالگی دیگه میخوام چیکار من اراده هم ندارم چن روز تصمیم میگیرم زیاد بخورم بعد از یه مدت خسته ...

منم لاغرم ۴۵کیلوام. ثابت موندم .اینجام هر کی چاقه 

گیر میده ب من . خیلی ناراحت میشم دلم میشکنه.

منم لاغرم ۴۵کیلوام. ثابت موندم .اینجام هر کی چاقه  گیر میده ب من . خیلی ناراحت میشم دلم میشکنه ...

اره واقعا منم همش به شوخی و جدی کلی تیکه بارم میکنن ولی اصلا مهم نیست برام

2706