2737
2734

سلام کسی میدونه منو راهنمایی کنه

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
فقط رو استخدامیش حساب کنید کار ازاد نداره مشاور کسب و کار در سایت کنکور کلوپ

اگر تا ارشد ادامه بدیم خوبه ؟؟ ارشد قبول شدنش گرایش نانو و یا بیومواد و هسته ای سخته. ؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر تا ارشد ادامه بدیم خوبه ؟؟ ارشد قبول شدنش گرایش نانو و یا بیومواد و هسته ای سخته. ؟؟؟&nbs ...

همه اینها تخصص های بالایی هستن و اگر بتونید وارد مشاغل در صنایع بزرگ بشید مناسبه

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
2728
همه اینها تخصص های بالایی هستن و اگر بتونید وارد مشاغل در صنایع بزرگ بشید مناسبه مشاور کسب ...

الان درس هاش چی خیلی سختن ؟؟؟ منم الان بین این رشته و معماری موندم 

الان درس هاش چی خیلی سختن ؟؟؟ منم الان بین این رشته و معماری موندم 

معماری میتونه استخدامی و خود اشتغال باشه

یعنی استخدامم نشین میتونین کسب درامد کنین

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
معماری میتونه استخدامی و خود اشتغال باشه یعنی استخدامم نشین میتونین کسب درامد کنین مشاور ک ...

ارشد قبول شدنش چی میدونید سخته یا نه ؟؟؟