2726
توروخدا بگو چه کردی؟منم کم کاری تیرویید دارم وفکر میکنم هرچی رژیم بگیرم لاغر نمیشم...زیر نظر دکتر بو ...

رژیم  گرفتم  توضیح دادم 

《نيست  در  ديده  ما  منزلتي  دنيا  را     *          ما   نبينيم   کسي  را  که  نبيند   ما  را  》(صائب)🥀🥀🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چی تولید میشه؟ راستی من همزن بخوام بخرم چی بخرم بهتره هفته ای یکی دوتا کیک درست میکنم

من که از شرکت نیمه آماده برام میفرستن

اما میگن از شیر و اینچیزا ولی اصلش خامه از یه نوع قرص که بهش میگن قرض خامه با شیر و شکر درست میشه

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2728
ولی خیلی دوست دارم ۵۸ اینا بشم

اتفاقا امروز یه جا خوندم 

یادت باشه وزن تو الان آروزی یه نفر دیگست 

"با خودت مهربان باش" 

الان شما میخوای هم وزن من بشی5من میخوام هم وزن یکی دیگه 

عزیزم یه عکس از رژیمت برامون بزار لطفا

منظورت  برنامس ? 

برنامه  نداره  ولی  یه  هرم غذایی داره  هرچی  که  تو هرم غذایی هست مجازه  الان پیدا میکنم میفرستم 

《نيست  در  ديده  ما  منزلتي  دنيا  را     *          ما   نبينيم   کسي  را  که  نبيند   ما  را  》(صائب)🥀🥀🥀
اتفاقا امروز یه جا خوندم  یادت باشه وزن تو الان آروزی یه نفر دیگست  "با خودت مهربان باش" ...

ولی فکر نکنم کسی بخواد اندازه من بشع😁

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
شما ماشالا قدتون بلند مثل مادر من از شکم چاق میشید  یکم لاغر شید عالی میشید

فقط شکمه اونم لامصب بخاطر شیرینی مجبورم بخورم انقدر حالم بد‌میشه که نگو

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چرا عزیزم خیلیا هستن  من تو اینستاگرام یه خانم رو دیدم 110 کیلو بودن ارزوشون بشن 70 80

منو دیدی؟

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2706