2733
2739

از روزچندسیکل استفاده میشه وچندتا؟اونوقت بدون آمپول اگه باشه بده؟تجربه هاتونو بگین.من دکترم این چندروز نیس میخوام خودم بگیرم قرصشوبخورم.سه ماهه اقدامم

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

من لتروزول رو میدونم از شب ۳ تا ۷ پریود شبی یکی. ماه دوم ۳ تا ۷ پریود یکی صبح یکی. ماه سوم دوتا صبح دوتا شب

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

از روز پنجم پری تا نهم روزی دوتا .منم بدون آمپول دکتر تجویز کرد بهم .ازیه شب قبل تخمک گذاری تا ۵ شب بعدش یه شب درمیون اقدام کن .من همون ماه اول با کلومیفن باردار شدم .فقط اینم بگم کلومیفن احتمال دخترزایی رو بالا میبره اگه دختر نمیخوای نخور

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر خود نخور شاید کیست بشه اونوقت درگیر میشی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

سرخود نخور یوقت کیست میشی،بستگی ب تنبلی داره اگ خفیفه ‌باپنجتام جواب میده اگ خفیف نباشه ک شبی دوتا بالتروزول یا خالی یام با امپول میدن،،،امپول ازاد سازیم میزنی ک کیست نشه ولی چون خودشون lhدارن دوز کمشون معمولا تخمک ازاد میشه،ازشب سوم پریودی یاازشب پنجم پریودی ب مدت پنج شب

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
سرخود نخور یوقت کیست میشی،بستگی ب تنبلی داره اگ خفیفه ‌باپنجتام جواب میده اگ خفیف نباشه ک شبی دوتا ب ...

تنبلی خفیف دارم بخورم بازم امکان داره کیست بشه یانه؟

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
از روز پنجم پری تا نهم روزی دوتا .منم بدون آمپول دکتر تجویز کرد بهم .ازیه شب قبل تخمک گذاری تا ۵ شب ...

جدی؟یعنی هرکی خورده دخترشده بچش؟یااحتماله؟

تنبلی خفیف دارم بخورم بازم امکان داره کیست بشه یانه؟

ن اگ تنبلی داری دوز کم اشکال نداره ولی احتمال داره ک ازاد نشه و کیست شه اگ بتونی اچ سی جی بزنی بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738
جدی؟یعنی هرکی خورده دخترشده بچش؟یااحتماله؟

ن من خوردم پسر شد،جنسیت بیشتر ب اسپرم و شرایط دگ برمیگرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن من خوردم پسر شد،جنسیت بیشتر ب اسپرم و شرایط دگ برمیگرده

اهان بسلامتی عزیزم.حالامن یه ماما نزدیکم هس میرم پیشش ومشورت میکنم میگم بنویسه برام

احتماله .ولی احتمال رو بالا میبره .دختر عششششششقه بخور نترس 

ای جانم زنده باشه

اهان بسلامتی عزیزم.حالامن یه ماما نزدیکم هس میرم پیشش ومشورت میکنم میگم بنویسه برام

ان شاءالله ک همین ماه نتیجه بگیرین گلم ی دوقلوی خوشگل و سالم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله ک همین ماه نتیجه بگیرین گلم ی دوقلوی خوشگل و سالم

انشالا به دعای شما

مرسی عزیزم نی نی توام ایشالا سالم وتپل بیاد بغلت

انشالا به دعای شما مرسی عزیزم نی نی توام ایشالا سالم وتپل بیاد بغلت

ان شاءالله گلم😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706