2733
2734
عنوان

اعصابم خیلی خورده خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 102 پست
فکرشو نکن منم سه روز بعد عملم رفتم مطب دکتره دیدم به به چه میبینی همه دماغا کوچیک و سربالا جای نفش ک ...

منم همینو دارم به خودم میگم

بعد اخه بینیه من بزرگ نیست فقط دز حدا اینه که اشکالاتشو بگیره

ولی بازم خیلی ترسیدم

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همینو دارم به خودم میگم بعد اخه بینیه من بزرگ نیست فقط دز حدا اینه که اشکالاتشو بگیره ولی بازم ...

نه بابا نگران نباش الکی منم میترسیدم اما هیچی نشد تا یک ماه بعد عمل هر روز عکس میگرفتمو اینه دستم بود الان به کارام میخندم

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
خدایا شکرت واقعا نصف شبی😐😑

ری اکشن من بعد از خوندن کامنتشون👇

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
برو بخاب چون بعد عمل آرزوی خواب خوب میمونه تودلت تا چند روز😀😀😀

از سردرد دارم میمیرم ای کاش هیچ وقت واسم نمیفرستاد

همه ی انرژیای خوبمو خراب کرد

........... دست بردن به کار خدا ربط داره عزیزم... ناشکری کردن ربط داره

عزیزکم وقتی به بینی داری به اندازه ی کوه اورست 

جراحی هیچ مشکلی نداره 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
عمل بینی شانسیه.بینی هرکسی با یکی دیگه متفاوته واسه همینه ک بعضیا راضین بعضیا ناراضی..دکترت اگه بگه ...

گفت خیلی خوب.در میاد ولی نمیدونم واقعا خیلی سردرگمم😔😔

2706