2726
عنوان

از فشار عصبی خون دماغ میشم

3447 بازدید | 18 پست

من 18 سالمه

یکساله ازدواج کردم و یه ماه دیگ میرم خونه خودم

شوهرم خیلی مرد مومن و خوب و خوش رفتار و خوش اخلاقو تحصیل کرده ایی

اما انقد مشکل داشتیم تو دوران نامزدی

با هم ن ها با مشکلات اطراف

مثلا پدر من قبول نکرد کالا چوب بخره

همسر بخاطر من خرید،اما من برگشتم گفتم تخت نخر بابامو راضی میکنم میخره

یا مثلا الان ما ماشین نداریم ن پدر خودم ماشین میده بهمون ن پدر همسرم

هرجا بخایم بریم لنگیم یا نباید بریم یا سختع رفتنش

هیچکس پشتمون نیس

همه وسایلارو تو این گرونی همسر خودم خرید با اینکه وقتی اومد خواستگاری 3 میلیون پول بیشتر نداش

تو این یکسال تازه اوایل نامزدی کار مربوط بع رشتشو پیدا کرد رفت سرکار از 5 صب تا 7 غروب همه روزه تلاش کرد تا الان ک 30 میلیون پول داره و کل وسایل ها از جمله یخچال دوقلو،لباسشویی،فرش،گاز،اینع شمعدان،تلویزیون،حتی برای خودش موبایل شیامی نوت 8 خرید

همش با تلاش خودش

اما ادم بعضی وقتا کم میاره مثلا ما عروسی نمیخوایم بگیریم ولی میریم عکس میندازیم

ما تو این یکسال یع شب کنار هم نخوابیدیم

و اینکه

شوهرم منو ارضا نمیکنه

الان نگید وای نامزدی رابطه داری؟؟

من اینجوری راحت تر بودم؟اوکی؟

بخاطر اینه

ک الان حس میکنم مریض شدم

فشار عصبی دارم میزنه خون دماغ میشم،زود گریم در میاد،بعضی وقتا زل میزنم یه جا انقد فکر میکنم تا از سرم دود بلند میشه

همسرم میگه ببخشید اما باز همون اش و همون کاسه ول نمیکنه بره وقتی ارضا میشه ها ن

وایمیسه با پشیمونی نگا میکنه و شرمنده اس هعی میگه میرم دکتر اما روش نمیشه یک و دو اینکه همش داره پول جمع میکنخ واس ماشین ک منو مسافرت ببره

اما دارم انگار روانی میشم

مثلا دیگ برام مهم نیس تو دعوا یا بحث جوابشو بدو میگم حق با توعه و حرف بعدیت درسته

اینجوریم

بیاین دلداریم بدین یکم

- قَوی‍‍ تر اَز دیروز!⁦:^)⁩ 🫀🌵️ 

تو سن 17 سالگی ازدواج کردی دخترم؟؟؟ 

چرا؟؟؟!!! 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو سن 17 سالگی ازدواج کردی دخترم؟؟؟  چرا؟؟؟!!!

فک کردم تو ازدواج حلوا پخش میکنن😂

واقعا پشیمونم از گذشتن مجردیم

اما خوشبختیم کامله پیش همسرم ک الان اینجوری شدم

عجببب.... حالا ک مشکلاتتون حل میشه تو مشکل نتراش.

اون قضیه خصوصی تون هم واسه اعلب زوج ها اولش اینجوریه. واسه اینه ک شوهرت همه فن حریف نیس ک قلق زن ها رو بدونه.

کدوم پسری تو این دوره زمونه حاضره جهزیه رو خودش بخره و منت نذاره.. .!!! بروایتی طلا گیرت اومده😂😂

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
مشکل از شما هست به نظرم... نصف جوش زدن هات الکی هستن... 

نصف مشکلاتمو نگفتم عزیز

من حافظه خوبی هم ندارم زود یادم میره اما زخمش میمونه ولی یادم نمیاد زخم و درد کدوم مشکله

فک کردم تو ازدواج حلوا پخش میکنن😂 واقعا پشیمونم از گذشتن مجردیم اما خوشبختیم کامله پیش همسرم ک ال ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
عجببب.... حالا ک مشکلاتتون حل میشه تو مشکل نتراش. اون قضیه خصوصی تون هم واسه اعلب زوج ها اولش اینجو ...

اره اخلاقش خوبه گفتم بهتون

مشکل خودمم ک دیوونه شدم

شاید بقول شماها سخت میگیریم

ولی سعی کن خیلی حساس نباشی خیلی بده مگه همش چندسالته که اینقدرخودتوتحت فشارمیذاری به خدا توکل صبرتوزیادکن زندگی زناشویی پایین بالازیادداره ازالان اینطورباشی چار روزدیگه سکته کردی تموم شدی! 

برای مشکل شوهرتم خودت برو دکتر موضوع رومطرح کن ببین دکترچی میگه هرروش یادارویی که دادبده شوهرت استفاده کنه

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
نصف مشکلاتمو نگفتم عزیز من حافظه خوبی هم ندارم زود یادم میره اما زخمش میمونه ولی یادم نمیاد زخم و د ...

این مشکلات ک میگین برای همه هست نه فقط برای شما... من خودم شوهرم بعد یک سال ک خونه خودمون هستیم تازه کار پیدا مرده.. آزار جور دخالت تو زندگیمون کردن همه مشکلات دارن عزیزم سعی کن مشکلات رو. رفع کنی بدون جوش زدن الکی

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706