2737
2734
عنوان

عشق اول....💔

123 بازدید | 8 پست

بچه ها بیاین لطفا درد دل.....چی بگم از این دل واموندم ......7ساله که باهاش تموم کردم ولی بازم نتونستم فراموشش کنم ....بازم پروفایلشو چک میکنم بازم بهش تک زنگ میزنم که مثلا اشتباهی دستم خورده ..بازم فکر گزشته ها ک باهاش بودم دیوونم میکنه الان ک دارم این تاپیک مینویسم اشک میریزم ...بعد اون خیلیارو واردزندگیم کردم الانم باکسی ام ولی اونو نتونستم از ذهن بی صاحابم بندازمش دور ...ولی اون فکر یکی دیگس ...

اون تونست بعداین همه سال باهم بودن بره بایکی و منو فراموش کنه و الان تو فکر اون باشه همه پروفایلاش ولی من نتونستم بعداین همه سال بازم بهش فک نکنم ....ب گزشته ها ک فکر میکنم از درون میخام داد بزنم ی دلتنگی خاصی میاد سمتم ....ی دلگیری عجیب .....ی دلتنگی ...دلم تنگه واسه قبلنای خودم ....واسه قبلنا دلم خیلی تنگه...... 💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش فکر نکن،لیاقتتو نداشته،چطور میتونی اونو دوس داشته باشی درحالیکه اون دوستت نداره

مشکل این جاست که عشق منطق نداره

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2731

من یهو سرد شدم و فراموشش کردم ، دلم براش تنگ نمیشه چون برای خودم ارزش قائلم چون هزار بار دلمو شکست و دخترای دیگه که هیچکدوم در حد من نبودن رو ترجیح داد .....ببین عزیزم هر کی میره دنبال لیاقتش، قشنگ از انتخابای بعدیشون معلومه که واقعا لیاقتت رو نداشتن ‌......خودتو دوست داشته باش تو خیلی خیلی با ارزشی❤

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤

بعد ار تموم کردن  باید براش عزاداری میکردی تا باورت بشه رفته

که خوب یا بد، آدمِ تو نبوده، چرا انقد خودتو پایین اوردی و تک زدي؟ بذار رک باشم باهات، فک میکنی تک زنگای تو براس جذابه؟ میدونی اگه میدید کنار یه مرد دیگه ای و داری میخندی و موفق شدی بدون اون هم خوشبخت شی براش خیلیییی جذابتر بود و حرص میخورد که چرا از دستت داده؟ 

عزیزم لطفا شماره و همه چیشو از بین ببر

نمیگم الان،ولی دونه دونه، چتا کادوها وسیله ها همه چی

2738
من خودم از ترس رسوایی،جلوی خودمو گرفتم که عاشق نشم

من همیشه میگفتم عشق وجود نداره و دروغه و قسم خورده بودم هیچ وقت حسش نکنم

ولی تا به خودم اومدم دیدم ۷ ساله دارم تو تب یه عشق یه طرفه میسوزم و میسازم

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)