2733
2739
عنوان

عکس اندامم ۱۲ کیلو کم کردم 🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 183 پست
عضله سرشانم هست 

مااااااشالا

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چجوریییییی

شام حذف کردم قند و شیرینی و تنقلات حذف روی ۴۵ دقیقه رقص ، نون فقط صبحانه یه کف دست ، برنج ده قاشق ، تو ۶ ماه لاغر شدم ، ولی زشت شدم  صورتم بد شده ، جوری از آشناها منو میبینه نمیشناسه ، عموم منو نشناخت، رفته بود مدرک تحصیلی بگیرم نشناختن منو نمیدادن آخرش فقط چون شوهرم میشناختن مدرک دادن 

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

دوستام امروز یکی اینجا پیام گزاشت که میخواد کمک کنه ب کسایی که میخوام لاغر شن

بعد گفت یه گروه واتس میزنه یه استاد رو دعوت میکنه روز دوشنبه

که حرف بزنه

سوالم داشتین بپرسین

بعد خود خانومه مشاوره میزارهو کمکتون میکنه برای لاغری

میگه تا وقتی لاغر نشین ولتون نمیکنه😂😂😂

شمارشم گزاشت من رفتم پیام دادم منم ببره گروه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
گذاشتم 

قشنگ مشخصه عضله داری 

خیلی قشنگه اندامت باز عضلست مثله بقیه چربی نیست

👌

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
شام حذف کردم قند و شیرینی و تنقلات حذف روی ۴۵ دقیقه رقص ، نون فقط صبحانه یه کف دست ، برنج ده قاشق ، ...

دراين حد يني🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
2706