2733
2734

من دلم خیلی گرفته

چراشو توتایپیک قبلم گفتم 

بعضیا گفتن درکت نمیکنم و حرف نمیزنم ...بیخیال 

شما چطورین 

چه کارا میکنید 

دغدغتون الان چیه

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

دغدغم کارای عقب افتادمه

فردا میخوام انجامشون بدم تموم شه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان رمان اخرین نامه معشوق رو تموم کردم هنوز از حسش در نیومدم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2731

من الان دراز کشیدم و تو گوشی. 

تو فکر اینم فردا چطوری تا ساعت 10 هم خونه رو تمیز کنم هم حموم کنم هم آماده بشم برم بیرون 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کاربری چهارممه🤦‍♀️. به خاطر اینکه از ظلم هایی که دولت داره به جووناش میکنه نوشتم و کاربریمو ترکوندن. آزادی بیان هم نداریم ما..... امیدوارم به زودی زود همه جوونای کشورمون طعم خوشبختی رو بچشن
2738

منتظرم فيلم شوهرم تموم بشه بخوابيم 😂😂😂

منم اينجا تاپيك ميزنم (بين خودمون باشه فيلمرو دوس ندارم 🤷🏻‍♀️) 🤣🤣🤣🤣

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

خاب و بیدار

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
خواهرم یه چیزی تعریف کرد...فکرو دهنم درگیر شده شدید...دلهره و ترس تو وجودمه

چی

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

والا من ساعت ۱۲ شام خوردم منتظرم دو ساعت بشه ۲ برم قندمو اندازه گیری کنم بعد بخوابم .

ناشکری نمیکنما ولی خیلی اعصابم خرده که چرا باید تو این سن دیابت داشته باشم . همش نگران سلامت جنین امم😭😭😭

2706