2726
عنوان

بچه هایه شما باچه قدی متولدشدن ذکرکنین دختره یاپسر

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 169 پست
ماشالاش باشه خداحفظش کنه ورنش چقدبود

11400

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ن فک میکنم طبق عادت یا ب خاطر فرار از خوابیدن باشه. بعدش ی عادت کنه ک قبل خواب غذا بخوره نمیشه از سر ...

اونکه صد در صد فقط دلم براش سوخت ولی میگم خدایی وزنش خوبه

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دختر بزرگم ۴۶سانت بود خخخ الان ۲۴ساله اش هست کوچولو موچولو هست دختر دومم ۵۲ساتت بود الان ۲۲ساله ...

چقد واضح وخوب توضیح دادین ای جووونم شما سه تا دخار دارین خدا براتون حفظشون کنه عزیزدلم چقد دوتا اخری قد بلندن ماشالا به جونشون پس به قد زمان تولدخیلی ربط داره

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2728
اونکه صد در صد فقط دلم براش سوخت ولی میگم خدایی وزنش خوبه

واقعا دلت نسوزه چون فک کنم میخواست از خوابیدن دربره الکی میگفت گشنه م😂😂😂. اینقد تا بخوابه برنامه سرم پیاده میکنه... دوبار اب میخوره دسطش ی بار میره دسشویی... بلند میشه ماشین شو میزنه شارژ😂😂 هر کاری میکنه تا نخوابه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
پسرم موقع تولد ۵۳ الان که ۱۰ ماهشه ۷۴ قدش وزن ۱۰ کیلو

موقع تولدبلندبوده چرا بعدش افزایش انچنانی نداشته حداقل باید79میشد بهداشت چیزی نگفت بهتون وزنش ولی خوبه خیلی.

واقعا دلت نسوزه چون فک کنم میخواست از خوابیدن دربره الکی میگفت گشنه م😂😂😂. اینقد تا بخوابه برنامه ...

ای جووونه دلم که اینجوری ازش تعریف کردی دلم خو اس قورتش بدم بخدااا یه ماچ ابدار بکن صورتشو  که چقد جیگرن این بچه هاا خدا برات نگهش داره سلامتیو خوشبختیشو ببینی گلم

پسر خواهر من موقع تولد ۵۷ سانت بود با وزن ۴۷۰۰ 

وای ماشالااااا رکورد زده اینجا تو تاپیک بلندترینشون 56بود اونم دو مورد 57خیلیههههه الان قدش چنده

موقع تولدبلندبوده چرا بعدش افزایش انچنانی نداشته حداقل باید79میشد بهداشت چیزی نگفت بهتون وزنش ولی خو ...

عزیزم به خاطر کرونا اصلا قد نگرفتن خودم تو خونه گرفتم ، نمیدونم به نظر خودم که خوبه دو ماه دیگه میبرمش واسه واکسنش ببینم خوب بوده یا نه

ای جووونه دلم که اینجوری ازش تعریف کردی دلم خو اس قورتش بدم بخدااا یه ماچ ابدار بکن صورتشو  که ...

سلامت باشی عزیزم. همینطور کوچولوی شما

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
عزیزم به خاطر کرونا اصلا قد نگرفتن خودم تو خونه گرفتم ، نمیدونم به نظر خودم که خوبه دو ماه دیگه میبر ...

خوبیش که خوبه اما پسرشما53بوده یعنی خیلی بلند بوده موقع تولد اما خب بستگی داره یکی تو دوسالگی قدش رشد زیاد داره یکی تا یکسالگی حالا ببرش بهداشت ببین چقد شده 

چقد واضح وخوب توضیح دادین ای جووونم شما سه تا دخار دارین خدا براتون حفظشون کنه عزیزدلم چقد دوتا اخری ...

بله ممنون عزیزم لطف خدا شامل حالم شدو ۳تا دختر به ام داده بعداز ۶سال اتتظار 

2706