2733
2734
عنوان

بچههه ها من بالاخره امروز بيني عمل كردمااا😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانممم؟؟؟بايد تقويت كني  فداتشم مرسي

فامیلامون عمل میکنن نه یخ میزارن نه هیچی کبودم نمیشن 

هر6تا خواهرو برادر عمل کردن نمیگن چیکار کردن بهشون یه بار گفتم چیکار کردید 

میگن رازه دیگه

بخاطر همین میگم مووووووووووول 

خدانکنه عسلم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2731
2738
فامیلامون عمل میکنن نه یخ میزارن نه هیچی کبودم نمیشن  هر6تا خواهرو برادر عمل کردن نمیگن چیکار ...

اره  عزيزم بعضيا زورشون مياد بگن بايد خيلي تقويت كني.دلو جيگر بدون نون بخور.پسته.اناناس.اب الوئه ورا و اين چيزا من خيلي ابميوه و چيزي خوردم ١٨سالمه دردي نداشتم

🖤🖤🖤🖤🖤🖤
اره  عزيزم بعضيا زورشون مياد بگن بايد خيلي تقويت كني.دلو جيگر بدون نون بخور.پسته.اناناس.اب الوئ ...

دست گلت درد نکنه    

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا