2733
2734
عنوان

بچموازشیرگرفتم😔😢ببینیددلایلم درسته واسه این کار؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2176 بازدید | 178 پست

وای توروخدا ببین همه نظرشون اینه که بدی یه بار سینه تو بدوش دوباره بهش بده  این ظلم رو درحق ش نکن خیلی دلم واسه نی نی تون سوخت من خودم اصلا نمی تونستم به بچم شیر بدم ولی وقتی میدیم اون به من احتیاج داره پناهی جزمن نداره تا بیست ماهگی شیر دادم بهش

نه من لاغررنشدم بچم خیلی لاغروضعیفه باووجوداینکه زیادمبخورداصلاجون نداشت دیرنشست دیردندون دراورددیرچ ...

هر بچه ای یه جوره...دندون در آوردن و نشستن و راه رفتن که به شیر ربط نداره ...هر بچه ای توی یه سنی دندون در میاره...پسر منم که وزنش نرماله توی ۱۰ ماهگی در آورده و نسبتا کارهاش دیره...بخدا گناه داره آخه خیلی کوچیکه هنوز یکسالش نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاملادرکت میکنم بعداز۱۸ماهگی هرکی پرسیدم گفتن نه زوده پسربچه ست استخوووناش بدمیشه ال میشه بل م ...

من زودترازایناخواستم جداکنم به همین دلایلی که گفتم

ولی هردفعه گفتن حالاتاشش ماه بده

بعدگفتن حالاتایه سال بده زوده

اگه اراول شیشه شیرمیگرفت زودترازایناجدامیکردم

حداقل تپلش میکرد

خیلی وزنش پایینه خیلی

😢😢بااینکه خودم تصمیم گرفتم ولی عذاب وجدان ولم نمیکنه دوشبه بدون شیرمیخوابه دیشب گریه کردسرلاک دا ...

پاشو شیرش. بده ببین. چطور خودت. آروم میشی باهاش     به خدا. من گریم  گرفت   خیلی. دلم به حال.  بچهمیسوزه   زوده. از شیرنگیرش

واین نیز می گذرد........  
2731

عزیزم شیرتو‌بده اون شیر سهم بچست روزیشه چرا قبل اینکه بچه نداشتی سینه ت شیر‌نداشت پس روزیشو ازش نگیر بعد اینکه برای اعصابت بهار نارنج‌ سنبل‌الطب‌ گل گاوزبان اینا دم کن بخور اعصابتم خوب میشه انشالله

🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️Düşmam ben, kanatlarim var rühümdaaaa
عزیزم درست رپلای کردی؟ من میگم این حرفا بهونس که بچم لاغره شیرشو بگیرم. من خودم خیلی اذیت میشم ولی ش ...

ببخشید من صحبت شمارو تایید کردن و طرف صحبتم با اسی هست...ببخشید سوتفاهم شده...من حرف شمارو تایید کردم و به اسی گفتم به حرفای خاله زنکی گوش نده و مطالعه کنه...ببخشید اگه ناراحت شدید😘

2738
نه من لاغررنشدم بچم خیلی لاغروضعیفه باووجوداینکه زیادمبخورداصلاجون نداشت دیرنشست دیردندون دراورددیرچ ...

من هم خودم خیلی لاغر و نحیف شده بودم هم بچم خیلی لاغر بود و بد غذا ولی دیگه تا یکسالو پنج ماهگی علی رغم میلم از شیر گرفتمش 

پسر منم شیشه نمیگرفت ؛ولی خب من هر وقت میخواستم آبش بدهم فقط با شیشه ؛اوایل مقاومت میکرد و نمیخورد ولی تا میدید باید فقط با شیشه بخوره دیگه مجبور شد شیشه را بگیره 😁 بچه ها معمولا اب خیلی دوست دارن شما هم امتحان کن ؛ولی ایکاش قبل ازینکه از شیر بگیری به شیشه وابسته اش میکردی تا هم خودت و هم بچت اذیت نشیند 

💚اللهم العجل الولیک الفرج 💚
هر بچه ای یه جوره...دندون در آوردن و نشستن و راه رفتن که به شیر ربط نداره ...هر بچه ای توی یه سنی دن ...

یعنی به نظرتون تاچندوقت بهش شیربدم؟؟

حالالا۱ریش به کنار

مشکل اعصابم نمیذاره بالذت بهش شیربدم

دیشب باشوهرم سریه مساله مهم دعوام شددیگه خیلی عصبی ترازقبل شدم اصلاحوصلم نکشیدازم اویزون بودیه دفعه تصمیموگرفتم گفتم دیگه نمیتونم

دکتر به من گفت شیر تا یک سالگی ارزش غذایی داره بعدش فقط ارزش عاطفی داره .دیگه از شیر گرفتیش نمیشه کاری کرد ولی بهتربود بعدچهارده ماهگی میگرفتی بچه ها بهتره این بحران رو بعد ۱۴ماهگی که مهمترین برهه زندگی آدماس تجربه کنن

من آن دیر آشنا را میشناسم ...
اسی   نی نیتو. شیر دادی؟؟؟اخ من فداش. بشم الان. دلش  کباب هست

خدانکنه گلم😢

آخه باخودم میگم وقتی رقیق وبی خاصیته قطعش کنم به غذاعادتش بدم

امروزبالیوان شیرپاستوریزه دادم

به نظرتون ننیتونه جایگزین خوبی باشه؟

2706