2733
2734
عنوان

به نظرتون من حساسم

170 بازدید | 25 پست

امروز با شوهرم رفتیم پالتو بخریم برای من بعد من از رنگ قرمزش خوشم اومد برداشتم شوهرم گفت اون به سن تو نمیخوره قهوایش رو بردار حالا من همش سی سالم  هیچی دیگه نخریدم وبا دلخوری اومدیم خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه حق باتوهس 

من جات بودم میگفتم دقیقا این به ستم میخوره 

اصلا بگو برای چی با شوهرت میری خرید ؟؟؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2738

خب همسرت خواسته نظر بده اگه تو اون رنگ رو دوس داشتی انتخابش میکردی شاید رنگ قهوه ای بیشتر بهت می اومده حساس نباش

احساس تنهایی مانند موریانه ای از دورن ذره ذره وجود انسان را می خورد واو را ضعیف می‌کند، بدون اینکه ظاهر او چیزی را نشان دهد.... 
نه حق باتوهس  من جات بودم میگفتم دقیقا این به ستم میخوره  اصلا بگو برای چی با شوهرت میری ...

یه لحظه فک کردم این پیام من دادم خودم هنگ کردم😐😐😂😂😂

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
نه حق باتوهس  من جات بودم میگفتم دقیقا این به ستم میخوره  اصلا بگو برای چی با شوهرت میری ...

اوه اگه تنهایی برم بعدش اینقدر از چیزی که خریدم ایراد میگیره وغر میزنه که نگو

2706