2733
2739

اره

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم برای تنبلی میدونم فقط میبندن که چشم تنبل مجبور به فعالیت بشه. ولی انحراف ربطی به بستن چشم سالم نداره فکر میکنم. بازم علمشو ندارم عزیزم. باید از چشم پزشک بپرسی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
اخه برای تنبلی چشم شنیدم.اما انحرافو نه.مطمعنید؟

بچه یکی از دوستام چشماش انحراف به داخل داشت پنبه یا دستمال میذاشت تو عینک بچش چشاش خوب شد

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
بچه یکی از دوستام چشماش انحراف به داخل داشت پنبه یا دستمال میذاشت تو عینک بچش چشاش خوب شد

راست میگی؟؟خدا خیزت بده الهی‌.بم بگو روزی چند ساعت میبست و یعد چند وقت اینکارو که میکرد چشمش خوب شد؟؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

دکتر عینکن براش تجویز کرده بود مگه؟

دکتر عینکن براش تجویز کرده بود مگه؟

اره عینکی بود بچش ولی انحرافم داشت در روز که بیدار بود واسه یه چشمش دستمال میذاشت با یه چشم فقط نگاه میکرد

راست میگی؟؟خدا خیزت بده الهی‌.بم بگو روزی چند ساعت میبست و یعد چند وقت اینکارو که میکرد چشمش خوب شد؟ ...

یه مدت کوتاه اینکارو کرد اوایل خیلی شدید بود انحرافش بچش چهار پنج سالش بود الان کلاس سوم ابتدایی نه دیگه عینک میزنه نه انحراف داره خوب شده

یه مدت کوتاه اینکارو کرد اوایل خیلی شدید بود انحرافش بچش چهار پنج سالش بود الان کلاس سوم ابتدایی نه ...

مطمعنی بچش عمل نکرد چشمشو؟؟

2706