2733
2734
عنوان

حس شیشمی قوی نیست؟😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 180 پست
باشه خواهری فقط برای تو میگیرم ب نیت حسش ب تو بگیرم؟؟؟؟یا حسش ب اون دختره؟؟ن اصلا نیت کن ی فال کلی ب ...

فقط اسم خودت و مادرت بگو

خداجونم میدونم ک میبینی و آگاهی ب بزرگی و جلال و عظمتت من و عشقم زودتر بهم دیگه برسون...مشکلاتش حل بشه...خدایا چشم حسود از منو زندگیم و عشقم دور کن..خدایا ب تمام اطرافیانم انقدر خوشبختی و پول سلامتی بده ک زندگی من اصلا چشمشان نیاد..خدایا همه عاشقان بهم دیگه برسون..بلند بگو آمین..ی صلوات بفرست برای رسیدن همه عاشقت ب همدیگه مخصوصا منو عشقم😘😘😘مرسی ک وقت گذاشتی و امضا منو نگاه کردی..دوستان منو با کار بر لوبیا پلو با سالاد شیراز اشتباه نگیرین..من لوبیا پلو سالاد شیرازی هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه خواهری فقط برای تو میگیرم ب نیت حسش ب تو بگیرم؟؟؟؟یا حسش ب اون دختره؟؟ن اصلا نیت کن ی فال کلی ب ...

نه بگیر ببین باهم نامزدی میکنند یانه اخر سر بهم نمیخورن دورت بگردم ایشالله حاجت روا بشی مرسی خانونی😔🙏🙏🙏❤❤❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
فقط اسم خودت و مادرت بگو

حدیث

وجیهه 

اسم پسره علی

اسم دختره مریم🙏❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2731
عزیزم هرچی ک صلاحته و با توجه ب شناختی ک خودت داری میتونی حدس بزنی کی برمیگرده ولی فک میکنم خودتم خس ...

ن راسش خیلی خیلی امیددارم ک این هفته میاد اخه ۷سال ماباهم بودیم ومطمئنم ک دوسم دارع ولی بخاطرمشکلات رفت...مرسی ازت❤

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
بله وصلتشون جور میشه

چند درصد حساتون درستند🙏😔

توروخدا واسه منم بگیر ب نیتت ۱۰ تاصلوات میفرستم ببین کی میاد یادوسم داره وباکسی هس یان

من نفیسه مادرم الهام اونم علیرضا

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2738
انشاالله هرچی صلاحته پیش بیاد برات عشقتم زود برگرده پیشت

مرسی عزیزم ❤💗💗💗

چرانمیزی دعانویس؟

نمیتونم دستم بستس😔

چرا؟یعنی بیرون نمیتونی بری؟

هم بیرون هم پول نمیتونم بدم😔

2706