2737
2734
عنوان

حس شیشمی قوی نیست؟😔🙏

953 بازدید | 180 پست

براتون دعا میکنم بگید نامزد میشن یا نه؟وصلتشون جور میشه یا نه؟اسم دختره مریم اسم پسره علی😔😔😔😔😔🙏🙏🙏🙏

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط خدا می‌دونه 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2728
بنظرم اره

چند درصد حسات درستن؟😔😔😔😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
فقط خدا می‌دونه 

دلم به این چیزا خوشه خواهر دنیا روسرمخرابه😔

2738
چند درصد حسات درستن؟😔😔😔😔

گلم ب نیت عشق سابقت با کسی ک میخواد ازدواج کنه میگی؟؟

خداجونم میدونم ک میبینی و آگاهی ب بزرگی و جلال و عظمتت من و عشقم زودتر بهم دیگه برسون...مشکلاتش حل بشه...خدایا چشم حسود از منو زندگیم و عشقم دور کن..خدایا ب تمام اطرافیانم انقدر خوشبختی و پول سلامتی بده ک زندگی من اصلا چشمشان نیاد..خدایا همه عاشقان بهم دیگه برسون..بلند بگو آمین..ی صلوات بفرست برای رسیدن همه عاشقت ب همدیگه مخصوصا منو عشقم😘😘😘مرسی ک وقت گذاشتی و امضا منو نگاه کردی..دوستان منو با کار بر لوبیا پلو با سالاد شیراز اشتباه نگیرین..من لوبیا پلو سالاد شیرازی هستم
دلم به این چیزا خوشه خواهر دنیا روسرمخرابه😔

وای مگ نگفتی پسره نپسندیده؟؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
وای مگ نگفتی پسره نپسندیده؟؟؟

نه دوباره شماره دختررو گرفته که اگر خوب بود دیگه نامزدی و عقد و ...😔

متاسفانه واسه خودم صددرصد ولی واسه بقیه نمیدونم

ب منم بگو این برمیگردع؟؟؟؟؟دوسم داره؟الان باکسیه؟؟؟؟؟کلاحست ببین چی میگ۷روزه قهریم

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
گلم ب نیت عشق سابقت با کسی ک میخواد ازدواج کنه میگی؟؟

یه همچین چیزایی هست 😔

نه دوباره شماره دختررو گرفته که اگر خوب بود دیگه نامزدی و عقد و ...😔

دوس پسرته؟؟؟؟الانم باهمین؟خب بگو توخیلی دوسش داری

2706