2737
2734
عنوان

کیا از ترس چشم بقیه کاری نمیکنن؟

482 بازدید | 55 پست

مثلا بجای خریدن طلای زیورالات. سکه میخرن. که چش نخورن. یا هرچی میخرن قایم میکنن. 

کیا اینجورین؟ 

اگر با همین اخلاق بخاین خونه یا ماشین خریدنتونو طبیعی کنین چیکارمیکنین؟ من واقعا نگران چشم مردمم. 

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

خاک تو سرم که همونیم که هستمو نمتونم نشون بدم تو جامعه. 

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🔫😐

چیه؟ 🙄

2731
حق داری وحق دارن  تنگ نظرشدن چون فقرمتاسفانه زیادشده

خوب چاره چیه. خیلی ناراحتم. میتونم خونه داشته باشم ولی چون جای کوچیکی هستیم همه میفهمن. بدم میاد. 

پدرم بعده عمری شروع ب ساختن خونه نو کرد چند ماه نگذشته مادرم سکته کرد وکرونا گرفت من میگم از چشم زخم ...

منم خ دیدم دوربرم. الانم هرروز کارم صدقه و دعا و قرانه. ولی نگرانم. 

2738
خوب چاره چیه. خیلی ناراحتم. میتونم خونه داشته باشم ولی چون جای کوچیکی هستیم همه میفهمن. بدم میاد.&nb ...

اپند زیاد دود کن ..خواهرشوهرم کنار ما خونه دارن دارن طبقه دومشونا میسازن عصر ها که بناشون میره همش اسپند دود میکنه هیچیشون نشد 

اپند زیاد دود کن ..خواهرشوهرم کنار ما خونه دارن دارن طبقه دومشونا میسازن عصر ها که بناشون میره همش ا ...

واقعا؟ 

خوب چاره چیه. خیلی ناراحتم. میتونم خونه داشته باشم ولی چون جای کوچیکی هستیم همه میفهمن. بدم میاد.&nb ...

من یادمه چندسال پیش 

پولم شد۳برابر

متاسفانه مامانم به همه گفت 

انقدراذیت شدم که نزدیک ترین ادم هابهم چنان بابخل برخوردکردن 

جای اینکه شادبشن ازموفقیتم 

و بعدش ۲بارپشت هم ماشینمون تصادف کرد 

میزدن بهش ودرمیرفتن وکلیییی توخرج افتادیم

میتونی بخری بگی رهن کردم

🍦

شوهر من🤦

عقدکردیم ماشین خرید گفت کسیی نفهمه چنده

خونه خریدیم گفت بگو اجاره اس،تا دوسال مثلا نذاشتیم کسی بفهمه اما آخر فهمیدن و فقط من خراب شدم نه شوهرم

پول پس انداز کردیم میگه کسی نفهمه وگرنه میگن‌ اینا چجوری پول جمع میکنن

هرکاری میخواد بکنه‌ اول به این فکرمیکنه دیکه...

خدایا شکرت برای هرچی دادی و ندادی 💚

یه شهر دیگه بخر  نفهمن.

والا تو شهر بابام اینا هرکی پیشرفت کنه بدجور چشم میخوره .یکی از فامیلا یه ماشین خارجی خرید باهاش داشت میرفت ته دره ...نجاتش دادن ولی داغونه

من یادمه چندسال پیش  پولم شد۳برابر متاسفانه مامانم به همه گفت  انقدراذیت شدم که نزدیک ت ...

همه همو میشناسن. به کی بگم رهن کردم. ببخشید بگ و ز ی همه میفهمن. خونه که جای خود

2706