2726
عنوان

درآمد ماهیانه ؟شغل ؟خرجکرد ؟خراج خونه کیه 🤑🤑🤑🤑

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 78 پست
کاربر زیبا که خالی میبنده تابلوئه  کسی که انقدر پولداره نیاز نیست تو چش همه فرو کنه

شاید چون قبلا نداشته بعد ازدواج داره میخواد باهمه سهیم بشه به نظرم رفتار کاربرا درست نیست ماهم تو اشناهامون خرپول داریم که خانومش نی نی سایتو به من معرفی کرد 

بخدا باور کن نمیدونم چی میشه یه خرید کوچیک برای بچه ها خیلی هزینه داره.پوشاک ، هزینه کلاس، خرید به ج ...

درکت میکنم،،خودمم همینجورم نمیدونم چجور میره پوله😁

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید چون قبلا نداشته بعد ازدواج داره میخواد باهمه سهیم بشه به نظرم رفتار کاربرا درست نیست ماهم تو اش ...

کاری به اینکه تو نینی سایت هست ندارم...کاربر پولدار هم اینجا داریم که بسیار باشخصیت هستن

ولی تاپیک های این خانوم همش پزِ

خیلی چندش آوره واقعا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
مگه چی گفته از خودش؟؟؟

این یه نمونه ی کوچک از حرفاشه🙄

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
مگه چی گفته از خودش؟؟؟

میگه همسرم کارخونه داره میگن کسی که شوهرش کارخونه داره نباید نی نی سایت  بیاد میگه مبل خریدم ۲۲۵ تومن میگن اوهو خالی میبنده 

والله من امروز یافت اباد بودم مبل یک میلیاردو دویست تومنی و ساعت ۸۰۰ میلیونی بود خب اونو اوردن برا فروش مردم دارن که میخرن 

ما ماهی ۱۱ تومن قسط داریم😁

درامدمونم خوبه خداروشکر

بچه ی کوچیک دارم...همه چیز خوبه خداروشکر

خودم کار خونگی مکنم    مواد عدایی بسته بندی مکنم مرع ماهی میگو شوهرم  معازه داره  ...

برای مغازه شوهرت بسته بندی میکنی گلم؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

۳ و ۳۰۰ حقوق

هر چه تلاااااااااااش میکنیم به نیمه ماه نرسیده تمام میشه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706