2726
عنوان

شوهرم گولم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ساده بودم و خام واقعا دختر چشم و گوش بسته و خام بودم فقط راه دانشگاه تاخونه روبلد بودم از سادگیم سو ...

من تا ماه سوم بارداریم سرکار میرفتم از سال 89 تا 97، الانم به خاطر پسرم دوست ندارم برم سرکار دلم نمیاد پیش کسی بذارمش

من سه بار گول خوردم   

جوری تو خودم پیچیدم به غیر از کار خونه فکرمو نمی تونم به چیز دیگه ای متمرکز کنم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دوس داری درس بخونی؟! الان مشکلت فقط درس خوندن؟!

یا میخوای کار بکنی؟!

اگ دوس داری درس بخونی دانشگاه مجازی ثبت نام کن امتحاناشو فقط برو بده خیلیاشم مجازی 

اگ مشکلت کار فک کردی برااونایی ک کار میکنن تو خیابون ریختن وضع مملکت داغوووون

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
بیشتر دوست دارم ادامه تحصیل بدم 

باور می کنی من احساس می کنم مغزم پوک شده  

از بس با بچه ها سر و کله زدم سر تمیزی خونه😐😐😐😮

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بیشتر دوست دارم ادامه تحصیل بدم 

اینترنتی ثبت نام کن دانشگاه مجازی تاارشد هم داره منم منتظرم شوهرم درسش تموم شه کمرمون شکست پول دانشگاه ازاد کمرشکنه 

هر ترم دانشگاه مجازی حدودا۲تومن کارشناسیش

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

عزیزم اگر نیاز مالی نداری کار رو بیخیال شو.

بجاش همسرت باید بهت حقوق بده.

ولی تو خونه هم بسط نشین.درس بخون.توی دوره ها ی مجازی شرکت کن.

با تیم های علمی کار کن .

کتاب بخوون.مقاله بده.

دورکاری کن اگر جایی رو برای کار پیدا کردی.

کاری ک‌من میکنم.

شوهرمم حقوق بهم میده .

البته اون نمبگه نرو سر کار .ولی میدونم بخوام برم تمام مسئولیت های بچه ها اضافه میشه ب شغلم و واقعا ارزشش رو نداره.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706