2726
عنوان

خیلی پز داد 😒

687 بازدید | 23 پست

حقیقتا ب دوستم حسودیم شد خیلی پز میده 

ماجرا اینه که یه پسری ازش خوشش میومد بعد پسره خیلی بدتیپ بود خیلی خیلی خیلی ینی درین حد....

اینم ردش کرد ...پسره باهزار التماس دلیلو میپرسه اینم واقعیت میگه ...میگه از تیپت خوش نمیاد ولی اگ عوض بشی بهت فکر مبکنم‌..

اقا امروز بعد دو هفته پسره رو دیدیم ...اصن یه آدم دیگه شده بود یه تیپ دیگه...انقد ک همه گفتن چ خوب شده...

خلاصه حسودیه دیگه 😁

شما دوس دارین یکی انقدر بخاطرتون تغییر کنه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا این حد نمیخوام یکیو تبدیل کنم به یه آدم دیگه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

😁😁جوجه ها رو اخر پاییز میشمرن خواهر .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

به نظر من خوشتیپی ذاتیه و جزء شخصیت ...اون پسر هم احتمالا با نظر چند نفر این مدلی شده و نمیتونه بمونه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

مطمئن باش آدم بدتیپ قابل تغییر نیست

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706