2726
باور کن ، نمیدونم. خواستگار سنتی رو که قبول ندارم. آشنایی امروزی هم، بعضیا بدلم نمیشینه همون اول کار ...

آره بعضیاشون دقیقا دنبال رابطه اولش هستن😐😐😐

حالشون میگیرم😂🤣

ولی آدم حسابیم میاد دنبال چیزیم نباشه یا من ردش میکنم به دلم‌نمیشینه یاااا اگر به دلم بشینه خوشم بیاد اولش شدیدا طرف عاشقمه بعد یدفعه میره عجیب نیست؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
دقیقاپسرادخترای خشک نمیخوان شوخ طبع واحساسی میدوستن

بله ، دور و بر ما ک اینجوریه ، پسر می‌رن سراغ دختر شیرین و شوخ و در عین حال ناز و ذبل مبل ... دخترام ک ماشالا همه باسیلست و بلده کار.. دختر ساده مغرورا هم میمونن بنده خداهااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بعضیاشون دقیقا دنبال رابطه اولش هستن😐😐😐 حالشون میگیرم😂🤣 ولی آدم حسابیم میاد دنبال چیزیم ن ...

مطمین باش اونم دنبال نفعیه، میبینی از جنابعالی نمیتونه بدست بیاره میره. مگرنه واقعا قصدش آشنایی و عاشقت میمونه

2728
بله ، دور و بر ما ک اینجوریه ، پسر می‌رن سراغ دختر شیرین و شوخ و در عین حال ناز و ذبل مبل ... دخترام ...

من خیلی خوش مشرب مهربون گرم و آروم  و خوش خنده ام 

ولی این چیزا ربطی نداره خیلی 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

اسی هیچ وقت اینجوری نگوو

شما بروو دنبال ادامه تحصیلت و شاغل شو

ببین یادمه زمان دانشجویی اون موقع یه دوستی داشتم همین حرف میزد دیگه واسه سرگرمی رفت ازمون دکترا داد و قبول شد دقیقا یه سال بعد از دفاعش استادش ازش خاستگاری کرد 

دختر عموم هم بازم می گفت قید ازدواجم زدم دنبال مهاجرت بود رفت و سه سال بعدش تو یه مهمانی با شوهرش اشنا شد سنش هم 32 سالش بود

شما برووو دنبال کارهای دیگه مثل درس مهاجرت شغل .... بعدا خدا قسمتت میاره تو زندگیت

اسی هیچ وقت اینجوری نگوو شما بروو دنبال ادامه تحصیلت و شاغل شو ببین یادمه زمان دانشجویی اون موقع ی ...

مرسی عزیزم آره دنبال همین کارام توکل به خدا🥰🥰🥰

التماس دعا

بیا زن من شو. هر وقت قسمت باشه میشه.یکی دوستای نی نی سایتی ۱۵ سال بزرگتر شما بود و میگفت هر کاری میک ...

نمیدونم دیگه زندگیم عجیب غریب شده😂

پا چیه؟

فقط ۲۶ سالته . چرا انقدر دیدت به خودت منفیه؟ خواهر من یکبار جداشده چند ماه پیش تو ۳۱ سالگی با یه آقایی که قبلا ازدواج نکرده بود عقد کردن خیلی هم راضی و خوشبخته ۲۶ سالگی بنظرم تازه اول سن ازدواجه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
فقط ۲۶ سالته . چرا انقدر دیدت به خودت منفیه؟ خواهر من یکبار جداشده چند ماه پیش تو ۳۱ سالگی با یه آقا ...

الان سن ازدواج بالا رفته. تو سن بالا هم خیلیا خوب ازدواجی میکنن. منم ۳۵ سالمه خیلی هم نگران بودم ولی الان میگم دست من نیست که خدا خودش وقتی زمانش باشه واسم درست میکنه کی مهربونتر از خدا نسبت به آدم.

الان سن ازدواج بالا رفته. تو سن بالا هم خیلیا خوب ازدواجی میکنن. منم ۳۵ سالمه خیلی هم نگران بودم ولی ...

یکی از دوستان منم از شما یکسال بزرگ‌تره . البته آدم معتقدی نیست الان با یه آقایی ازدواج سفید کردن و خیلی هم خوشبختن میگه حاضر نیستم خودم رو‌با یه عقدنامه اسیر این آقای کنم دنبال مهاجرت هستند گفت هر وقت رفتیم اون  طرف عقد می‌کنیم با قوانین اونجا

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
تو ازدواج هيچي نيست مجرد بموني بهتره اگ برگردم عقب ازدواج نميكنم

عزیزم این شعار هم درست نیست. منم قبول دارم تو ازدواج خبری نیست. ولی خب باید بپذیریم ازدواج هم جزیی از زندگی هست همونطور که تو تاهل مشکلاتی هست تو مجرد بودن هم قطعا مشکل هست. مجردی تا یک سنی خوبه خصوصا تو ایران که به دختر مجرد سن بالا به چشم دیگه نگاه میکن خود من تو اداره با اینکه خیلی جدی و رسمی هستم متاسفانه چند مورد همکارای آقا مریض مزاحمم میشن فکر میکنن ادم چون مجرده فقط منتظر این تحفه هاست. تو خونه هم خوب نگرانی مادرم هست خودمم تنها هستم و دوست دارم همدمی داشته باشم

2706