2737
2734
عنوان

با مرد بی توجه باید چیکار کرد که فقط بیرونه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم غر هام سر کارشع   سر هیزیشه

قطعا کار اشتباهی میکنه که غر میشنوه، ولی اینم راهش نیست دیگه، بنظر من غر زدن بزرگترین عامل فرار و سردی مرداست

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731
اونم می خواهد تو خسته بشی و زودتر بری بچه نداری ؟ با این وصعیت بچه میشه یک بدبختی دیگه

دارم بچه   یعنی دلش میخواد من برم  هعی خدا من بکش  محبت نمیکنه انقد بهش گفتم انقد جلوش گریه کردم اما  حتی ارومم نمیکنه 

شاید خستست وقنی اومد خونه لباسای خوب بپوش عطر بزن آرایش کن خوراکی های جدیدی که فکر میکنه دوست داره بپز اگر فوتبال دوست داره دا به پاش بشین ببین براش حین فوتبال خوراکی بیار .غر نزن ،به روشم نیار که بخاطر توجه خریدن این کارارو میکنی.کم کم عاشق خونه میشه

2738
پس کی بی اهمیت میشه ؟ مسافرت میره و..... افسوس که شبا خوابم نمیبره از غم غصه

خدا بهت صبر بده. این روزها رو گذروندم، الان برام اهمیت نداره فقط قلبم همیشه شکسته است

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
دلم یه بغل میخواد توش خوابم ببره الانم بیرونه خیلی دوس دارم برای یه نفر  تو زندگی مهم باشم نه م ...

چراازاول بهش همچین اجازه ی دادی ک الان جرات نکنی اعتراض کنی .همین الان بهش بزنگ بگو سریع بیا خونه اگ دادوبیدادنمیکنه دعوتش کن وگرنه اومد بگو خیلی ترسیدم

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
چراازاول بهش همچین اجازه ی دادی ک الان جرات نکنی اعتراض کنی .همین الان بهش بزنگ بگو سریع بیا خونه اگ ...

جواب تلفن نمیده  غده میاد خونه انقد دوس دارم با یکی حرف بزنم درددل کنم هیچکسو ندارم 

والا منکه شوهرمم خونست بغل گوشمه ن از بغل خبری هس ن خواب 🤦‍♀️

والا بیچاره ها دنبال یه لقمه نون هستن از صبح تا شب بعدشم دیگه نایی برای حرف زدن ندارن که اتفاقا خیلی بهتره 😆😆😆😆

2706