1874
1823

کدبانوی های عزیز خیلی راحت بگیر راحت بپز

1825

الان قصدت از اینکه الکی صفحه هارو ببری جلو مردمو. علاف کنی چیه؟؟

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...

چقد لاغر شدی؟؟؟

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

کوووووووووووووووووو

خوشبختی یعنی من و عشقم و دخترام👨‍👩‍👧‍👧خدایا متشکرم❤در تاریخ ۹/۹/۹۹ باباجونم به تموم خواسته هاش رسیده و کل سلامتیش برگشته😍هوراااا🤲🙏🌺اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمون باباجونم کن عزیزم🌹مرسی😘خدایا خودت میدکنی که چقدر بابام مهربونه😥😪🍁
1856

ینی همینجور کوکو کنیم؟😶😢

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

همین الان بذار بعنی چی یکم صفحه بره حلوتر

دیدم این روزا همهههه لاغر شدن یا میخوان بشن و راجع بش امضا گذاشتن😂گفتم حیفه منی که اینهمه لاغر کردم 💪🏻امضا نذارم🤪به نام خدا وزن اولیه ۸۱😱وزن فعلی۶۹😃وزن هدف۶۵😍🔒قد۱۶۷😁 سلام به رودخونه،درود به ماهی 🐠   درود به چشمای به اون سیاهی👀   سلام به موهای قشنگ و نرمت👦🏼   درود به دستای لطیف و گرمت🖖🏻  درود درود عطر بهار نارنج🍊  سلام شکوفه ی قشنگ آلو 😘   اندازه ی یه دونه زیتون بودی😍    حالا شدی  یه نینی چاقالو👶🏻

ده صفحه جلوتر بزار والا فک کردی بیکاریم 

میریم پست بی محتوای بعدی 😒

سلام خدا جون منو ببخش که گاهی از یادت میبرم و به ضعیفتر از تو پناه میبرم یمدت فکر میکردم نیستی دربدر بودم داغون بودم الان تا ابد میدونم هستی منو بخاطر کوتاهی هام هیچوقت با خانواده و عزیزانم امتحان نکن. بابت هرچی دادی شکر بابت هرچی ندادی شکر ...من ضعیفم و به ضعف خودم اذغان دارم تو قوی هستی و همه میدونن قدرت داری به قدرتت قسم مواظب عزیزانم و دلم باش من فقط اونا رو دارم تو دنیا میخوام سرمو بکنم زیر برفو فقط به رفتار خودم کار داشته باشم رک باشمو ناراحتیمو تو لحظه بگم نشه عقده برام میخوام به حقم قانع باشم و اروم زندگی کنم ...هرچی اضافه دویدم زمین خوردم کمکم کن اشتباه نکنم اگرم اشتباه کردم خودم مسءولیتشو بر عهده بگیرم ...تو خدای منی خدا جون کاری کن باهات عشق کنم نه ازت بترسم من ضعیفم در قبال تو دوستت دارم ...فقط همین
1826

بخدا اگر خود پرنده کوکو هم اینقد کوکو میکرد دهنش کف کرده بود تاحالا😣

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

خوبه هیکلت

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
1718