2726
عنوان

میشه برام دعا کنین برام فردا زنگ بزنه بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 51 پست
عزیزم من یه خانوم سید میشناسم ساب ساز هست کارش خیلی تمیزه.. خیلی مشتریها ازش راضی هستن.. آدرس تلگرام ...

ساب ساز؟؟؟چیه؟؟🙄

خدایا چنان کن سرانجام کار..تو خشنود باشی و من رستگار
همسرم بخاطر ی دعوای الکی بلاکم کردو میگه نمیخوامت ولی منم دلم داره اتیش میگیره از نبودنش 

عروسی کردین یا عقدین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم شما چجور خودتونو اروم میکنین 

به اين فك ميكنم كه اگه برگرده دوباره قراره از من يه كتك جانانه بخوره خود به خود اروم ميشم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
به اين فك ميكنم كه اگه برگرده دوباره قراره از من يه كتك جانانه بخوره خود به خود اروم ميشم 

خخخخ عجب چرا کتک چرا رفته اصن 

لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤❤💋💋💋 کاربری دست سه نفره خواهشا گیر ندین ❤❤❤فرفری موی غزل ساز چشم رنگی هسدم ❤💋دختر خیابان بهار کوچه فروردین پلاک ۱۱ ❤🌷🌲💐  منُ این صنمُ عاشقی باقی عمر♡کامرانم 💋💋💋❤دختر ترک 🇹�🇹🇷�� دنیایم قشنگ است چون ب همه چیز قشنگ نگاه میکنم ❤
2728
وای خدا همه سینه سوختن....⁦☹️⁩

نه من كتكش زدم قهر كرد 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
عروسی کردین یا عقدین؟؟

عقد 

لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤❤💋💋💋 کاربری دست سه نفره خواهشا گیر ندین ❤❤❤فرفری موی غزل ساز چشم رنگی هسدم ❤💋دختر خیابان بهار کوچه فروردین پلاک ۱۱ ❤🌷🌲💐  منُ این صنمُ عاشقی باقی عمر♡کامرانم 💋💋💋❤دختر ترک 🇹�🇹🇷�� دنیایم قشنگ است چون ب همه چیز قشنگ نگاه میکنم ❤
خخخخ عجب چرا کتک چرا رفته اصن 

چون كتك خورده 

آفرین حداقل یکی از ما زده نخورده😂😂😂آفرین بهت عشقی

حالا دعا كن برگرده باز ميزنمش

حالا دعا كن برگرده باز ميزنمش

نکن دیگه میره پشت سرش هم نگاه نمیکنه ها😂حالا به ما هم یاد بده ببینیم چه جوری زدی؟؟🤔

نکن دیگه میره پشت سرش هم نگاه نمیکنه ها😂حالا به ما هم یاد بده ببینیم چه جوری زدی؟؟🤔

اومدم بزنم تو گوشش در رفت از دستم زدم تو كمرش و شونه و بازو هاش 

جدی گف نمیخوامت یا الکی و شوخی؟؟

جدی 

اومدم بزنم تو گوشش در رفت از دستم زدم تو كمرش و شونه و بازو هاش 

چی بگم والا...نمی‌دونم چرا نمیتونم هضم کنم خانمها آقایون بزنن...نباید می‌زدی دیگه الان به مردونگیش برخورده

2706