2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید

205 بازدید | 20 پست

بچه ها من چهار ماهه ک قدام کردم بار اخر ۲۰ مرداد پری شدم تا ده روز همچان خونریزی داشتم ک قطع شد ۲۰ شهریور پری نشدم تا الان سینه هام سفت شده و دست میزنم میسوزه حساس شده سه تا بیبی چک استفاده کردم هر سه تاشون حتی خط Cرو هم هاله انداختن یکیشون ک بعد نیم ساعت خط Cرو نشون داد هرسه تاشونم صبح استفاده کردم از خون پنج روز پیش دادم ک تو ازمایشگاه گفتن منفیه بعد دوتا امپول پروژسترون تزریق کردم ک پری بشم ک نشدم حتی همچنان سینه هام سفت و حساسه ترشحات سفید هم دارم خیلی اعصابم خورده نمیدونم باردار هستم یانه بلاخره ممکنه ی وقت زود بوده باشه و آز معلوم نکنه بعد استفاده از امپول پروژسترون ادم پری نشه و حامله هم نباشه؟ناگفته نماند ک صبح ها کمی تهوع هم دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ممنونم عزیزم نظرتون راجب ازم چیه درست گفتن؟

نتیحه آزمایش رو کامل نذاشتی فقط قسمت رِنج آزمایشگاه رو عکس گرفتی

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
منم صد درصد میرم برام دعا کنین سقط داشتم زجر کشیدم بخاطر از دست دادن بچم

انشا الله هر چی صلاحته همون میشه .دعا میکنم دو قلو حامله باشی کیف کنی.فقط بچه دار شدی میای  غر بزنی شلوغ کارن و .....شوخی کردم .خدا کمکت می‌کنه بسپر ب اون .فقط خودتو شوهرتون تقویت کن موز گردو آجیل عرق کاسنی مولتی ویتامین بزار نطفه قوی بشه

2706