2733
2734
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373088 بازدید | 2028 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزيزم هنوز نتونستم بهش بگم خيلى دلم ميخواد بهش بگم ولى دوس ندارم راجبم فكره بدى بكنه وگرنه خيلى ...

گلم غیرمستقیم بهش آمار بدههم علاقمند میشه 

هم کنجکاو ولی اگ مستقیم بگی کار تمومه خراب نیشه نباید مستقیم جلوبری

2731
اخه نمیدونی چیا میگفت تو پستا که گناه شد یکی ازش پرسید خشگلی ؟ اینم دیگه شروع کرد ...خب اره  من ...

جهان سوم همینه دیگه عزیزم اتفاقا منم ی دوستی دارم چشاش سبزه خیلیم خوشگله ولی از بس گند اخلاقه ی خواستگارم نداره حالا جدا از بحث چشم رنگی بودن آدما باید یاد بگیرن به چیزایی که بدست میارن افتخار کنن نه چیزایی که خدا بهشون عطا کرده واس اینجور چیزا فقط باید خدا رو شکر کرد نه اینکه فخرفروشی کرد

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐

منم یه بار یه خانمی اومده بود برا پسرش کلا داشت از خودش تعریف می‌کرد میگفت آره ما خیلی خفنیم و من کلاس پیلاتس میرم و همه اش هم با یه غروری حرف میزد. انگار ما اومده بودیم خواستگاریش! آخرشم گفت باید چادرتو بگیری. گفتم نه من قصد ندارم بگیرم. گفت چادر جا داره آدم که نباید همه جا چادر بذاره. بعد با یه چشم غره پا شد رفت! 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2738
چیز مهمی نیست ولی توی خونواده ما بخاطر چند تا تجربه بد اینطوری جا افتاده که خاله ها کمتر میدون بگیرن ...

من یه خاله ام و ازین حرفتون ناراحت شدم. مثلا تحصیل کرده این

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
من یه خاله ام و ازین حرفتون ناراحت شدم. مثلا تحصیل کرده این

قربونت بشم بخدا خودمم خاله ام خیلیم عاشق خواهرزاده م هستم ولی چیزی که نوشتم بر اساس تجربه (متاسفانه) بدی بود که داشتیم

نمیدونم خواهرزاده هات ازدواج کردن یا نه ولی اگه ازدواج کردن و شما توی مراسم اولیه مثل خواستگاری و خرید و اینطور چیزا بودی مطمئنم متوجه حساسیت اگزجره عروس شدی.

من کامنتمو اصلاح میکنم میگم خاله ها و کلا افراد غیر از فامیل درجه یک بیشتر زیر ذره بین هستن و قضاوت میشن.

حالا جالبه بدونی تو خونه خود ما عمه این نقشو داره🤦🏻‍♀️ عاشقشم خیییییلی مهربون و عزیزه ولی...🤣🤣🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

خاستگارخواهرشوهرم یه چیزی گفته این نشنیده برگشته گفته کری 🤣🤣

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

من یه بار یه خواستگار برام اومد

پسره دیپلم ردی بود

یه نامزدی کرده بود نامزدش ب هم زده بود

بیکار بود خودش میگف تو یه شرکتم احتمالا آبدارچی بوده(قصد توهین ندارم وایسید شرایط خودمم بگم)

اصلانم خانواده پولداری نبودن

داداششم چن ماه قبل با مواد گرفته بودن

حالا من خداشاهده قصد تعریف از خودم ندارم ولی خییییلی خواستگار داشتم ک موقعیت های خوبی داشتن 

چون خودم پرستارم  موقعیت خانوادمم خوبه 

قیافمم خوبه طبق گفته دیگران 

وقتی این اومد خواستگاریم باور کنید تا ۴۸ ساعت نخوابیدم از فشار عصبی

آخه بگو بیشعور یه نگا ب خودت کن بعد بیا ادعا عشق و عاشقی کن 

واااااااااای باز یادم افتاد میخوام بترکم 

بدونِ تاریخ...بدونِ امضاء...

سلام بچها روزتون شاد روحمو شاد کردید بزارید منم بگم تومسجدبودیم من ۱۵ سالم بود درشت بودم همه فکر میکردن ۲۲ سالمه یه زن از مامانم پرسید چند سالشه گفت ۱۵ بعد گفت پسرم ۲۹ سالشه مهندس بعد مامانم گفت بچس بعد گفت  حیف شد پسرم مهندس ولی ها مامانم گفت نه فاصله سنی زیاده بعدش اومدیم خونه مامانم میگفت محیا حرام شدی بعد شب بابام اومد گفت فردا خاستگار میاد  پسر داداش دوست بابام اومد با همون مشخصات داد الان ۲سال عروسی کردیم یه پسر ۵ماهه دارم 

اخییی عزییییزم چی بگم والا ما که ندیدیم قطعا هم  خشگلی دیگه ای نظر خودت 😊😅 میگم عزیزم شما که ...

😮😮😮😮😮

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706