2726
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373088 بازدید | 2028 پست

یکی بود اومده بود میگف من هیچی نداااارم هیچیییی ولی قصد ازدواج دارم ی نیشخند زدم گفتم الان دوره ی اینا نیست میگف الان‌پسر خوبو رو هوا میزنن گفتم برای خودشم چ موزی وا میکنه بعد گف ولی مردونه وامیستم و کار میکنم گفتم حالا کارت چی چی هست؟ گفت برقکار بعد جهت آشنایی سه روز باهاش چت کردم دیدم اصلا همش خونه هس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان ببخش وسط تاپیکت اینو میگم دیدم جمع دوستان زیاده گفتم شاید خدا صدای یکی ازشماها بشنوه دعاکنین ...

عزیزم صدقه زیاد بدین صدقع دفع و رفع بلاست هر مشکلی هم یه بلاست برای خودش اگه میتوتی چله صدقه بگیر بعد نماز صبح یا اول روز یه سلام بده به خانم حضرت زهرا بعد یه پولی شده هزار تومن بنداز  توی ظرفی که تو اتاقت نباشه مثلا تو کمد دم در یا توی جایی دیگه خونه بعد ۴۰ روز همه رو جمع کن یا بده یه فقیر یا یه چیزی باهاش تهیه کن بده نیازمند ان شالله جواب میگیری 

صدقه به نیت سلامای املم زمان 

ایه الکرسی هم خیلیا تعریف میکنن خواصش رو من خوندم خیلی جالبه حفظ کن بخون بعد ببخشید اینو میگم ولی سعی کنید یا رفتار بد یا چیزی اگه هست از خودتون دور کنین نماز اول وقت هم خیلی خوبه 

ان شالله گره از زندگیتون باز میشه عزیزم 

خاکشیر کردی بنده خدارو😂😂😂

اخه نمیدونی چیا میگفت تو پستا که گناه شد یکی ازش پرسید خشگلی ؟ اینم دیگه شروع کرد ...خب اره  من چشم رنگی ام دیگه دختره میپرسید قیافت چطوره این هی میگفت چشم رنگیم دیگه  معلومه که خیلی خشگلم و با لحن خیلی زشت و زننده یه حرفاایی میزد بقیه کاربرارو که چشماشون رنگی نیستن مسخره میکرد هممممش تموم هم نمیکرد 😐

منم باوشوخی گفتم عزیزم چه تاکیدی داری حالا رو این کلمه چشم رنگی هیچ منظوریم نداشتما حالا دیگه این شروع کرد....

همش میگه معلومه که باید فخر بفروشم و متکبر باشم مثل هرکسی نیستم که بی نصیب باشمو و من  چشم رنگیم و این حرفا . خب خیلی زشت و مسخرس این حرف ینی چی ؟ این نژاد پرستی نیست ؟؟؟؟!!!!!

مگه هرکی چشم رنگی نیس ادم نیس هرکی چشم رنگیه خشگله و بی عیب و نقص به قول خودش ؟ والا حالا قیافشو ببینی باید کفاره بدیا اومده اینجا....

عقده گشایی میکنه بیچاره ی بی نوا 

حالا اون کاربر بنده خدام خیلی خوب ازش پرسیده بودا 

ولی انگار اون خانوم هم دلخور شدن چون دیگه ندیدم ادامه بدن صحبتشونو واقعا دلم سوخت 

اینجور ادما متوهم خود چیز پندار رو یکی باید به خودشون بیاره تا یاد بگیرن به بقیه احترام بذارن 

والا خداشاهده انقد بور و چشم رنگی (توهین به کسی نباشه)بد قیافه دیدم ولی هیچچچچوقت به خودم اجازه ندادم کوچیک ترین حرف نامربوطی بزنم که طرف دلش بشکنه 

قرن بیستو یکیم 

والا امریکا ماه فتح میکنه 

اونوقت یه عده عقده ای کمبود دار عقب افتاده فکری ذهنی قرهنگی  هرچی از دهن شون درمیاد بدون فکرکردن درو گوهر میریزن بیرون 

بخاطر وجود امثال ایناس جهان سومیم دیگه 

کی قراره یادبگیریم با حرفمون دل بقیه رو نشکنیم و قضاوت نکنیم 

گل بی عیب خار خداست 💜

ببخشید طولانی شد عزیزم 😘😙

2728

من یه خواستگار داشتم پسره اومده بود چسبیده بود به تلوزیون( یه برنامه مسخره داشت پخش میشداز شبکه استان )بعد تند تند میوه میخورد و برنامه رو میدید اصلا یادش رفته بود برا چی اومده بود هرازگاهی هم سرش رو ازتلوزیون درمیاورد با عمش حرف میزد میخندید اخه عمش معرف بود اصلا یه اعجوبه ای برا خودش بود یادمه فقط من و خواهرم نگاش میکردیم یه جور غرق تلوزیون شده بود داشتیم از خنده میترکیدیم خواهرم میگف تلوزیون رو میدادیم میبردن این بیشتر انگار اومده تلوزیون بخره تا زن بگیره بعد جالبه وقتی ما به عمش جواب منفی دادیم انقدو بهش برخورده بود هنوز با من سرسنگینه با گذشت اینهمه زمان

بعضى وقتا پيش خودم ميگم يعنى واقعا يه روزى يه ادم خوب مياد كه من باهاش ازدواج كنم؟ اخه من زياد سخت ...

عزیزم اینجارو ببنند

بعضیا انگار میخوان حو فان و خنده اینجارو بهم بریزن 

یه تایپیک دیگه بزن خودمون اهل دلیا باشیم 😉😍😘

وااای ینی ترکیدم رسما😂😂😂😂😂😂😂مخصوصا اونجایی که پیراهنش ب لبه اوپن گیر کرد😂😂😂😂😂 اییی وااا ...

یکی اینجا بهم گفت چقدر عقده که دروغ میگی دلم شکست

اخه مگه این خیلی اتفاق خوب و خاصیه که ادم از خودش داستان بسازه

انگار توی این جامعه پسر های روانپریش و دیوانه ندیدن که بنظرش عجیبه 

یکی اینجا بهم گفت چقدر عقده که دروغ میگی دلم شکست اخه مگه این خیلی اتفاق خوب و خاصیه که ادم از خودش ...

اره عزیزم دیدم 

کلا بعضیا انگار دوست دارن تنش و دلخوری ایجاد کنن

بیخیال برات مهم نباشه اصلا 

بخند فقط به ابله بودنشون 😊😂

راهنمایی بودم با لباسای مدرسه یکی اومد سرراهم گفت ازدواج میکنی گفتم نه گفت کسیو داری مث خودت باشه؟ همین قد و قواره فقط یکم لاغرتر قهر کردم رد شدم 😂

یه بارم ب یکی برخورد کردیم از آشناهای مامانم بود گف ایی دخترت چه چاق شده زشت شده منم جوری بهش پریدم که رنگ از رخش پرید بعد به مامانم گع میخواستم خواستگاری کنم گفتم اگ ب عروس بگی چاق شدی زشت شدی کل هیکل خودت که هیج با بچت لقمه میکنه خونتونم قورت میده چند روز پیش دیدیمش تو خیابون مامانم گف چیشد پسر تو زن ندادی؟ با حرص و دندون خروچه گف الان دیگ همه دخترا زبون درازن😂😂تیکه اش به من بودااا

یه خاطره دیگه ... من با شوهرم دوست بودیم و منتظر بودیم شرایطمون اوکی بشه و ازدواج کنیم که شوهر خوا ...

اخ دقیقا شوهر خواهر منم همینجوره ای کرم میریزه و اتیش میسوزونه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

شوهرم خواستگاری رفته بود ی دختره بود بسیجی اینا

بعد ب شوهرم گیرداده بود ک باید ریش بزارین

ماهواره تعطیل و عکس اقا باید جلو چشمم تو خونه نصب شه

😐😂😂شوهرمم فرار کرده بیرون

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706